Közvetítői eljárás


ObudaFan # 2012.01.18. 13:24

Nincs mit.

Nicky-ke # 2012.01.18. 13:05

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

ObudaFan # 2012.01.18. 12:45

Nem kizáró ok.

Nicky-ke # 2012.01.18. 11:32

Lehetséges,hogy rosszul fogalmaztam az előbbiekben.Nem a vádelhalasztás miatt szeretnék panasszal élni,hanem internetes csalásért 2 év vádelhalasztást kaptam.Lett az winchester lefoglalásából egy másik ügy,ami arról szól,hogy illegális letöltött szoftvereket találtak rajta,emiatt most a NAV gyanúsítottként hallgatott ki.Ott ajánlották ennek az ügynek a közvetítői eljárásos megoldását.Arra lennék kíváncsi,hogy az első ügyem miatt vádelhalasztás alatt állok,ez kizáró tényezője e annak,hogy a második ügyben közvetítői eljárást indítványozzak az ügyészséghez?

ObudaFan # 2012.01.18. 10:29

Nem lehet. De szerintem kár lenne panasszal élni a vádhalasztás miatt egy esetleg engedélyezett közvetítői eljárásért. Ha a vádhalasztás eredményesen telik el, nem emel vádat az ügyészség.

Nicky-ke # 2012.01.18. 08:49

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Májusban lefoglalták a winchesteremet,internetes csalás gyanúja miatt.Az ügy lezárult, 2 év vádelhalasztást kaptam,pártfogói felügyelettel.A winchesteren a szakértő illegálisan letöltött rendszert talált,amiatt a NAV is gyanúsítottként hallgatott ki.Ajánlották,hogy közvetítői eljárás keretében ha kifizetem a sértettnek az összeget,nem emelnek vádat.Az lenne a kérdésem,hogy vádelhalasztás alatt lehet e közvetítői eljáráshoz folyamodni?

Köszönettel:
N.