Ügyvédi hozzáállás


frózsa # 2012.04.02. 14:15

Igen, én kaptam a levelet a cégbíróságtól. És az ügyvédet még mindig nem tudtam elérni. Ilyenkor mit tegyek?

Kovács_Béla_Sándor # 2012.04.02. 07:44

Te kaptad a végzést a cégbíróságtól? Ott valami tényleg nem stimmel.

lajcsó # 2012.04.02. 07:34

Próbáld személyesen keresni!

frózsa # 2012.04.01. 08:17

Büntetőjogi ügyben kerestem fel egy ügyvédet múlt év nyarán, aki természetesen vállalta az ügyemet. Mindent megbeszéltünk, az anyagiakat is rendeztem, bármilyen kérdésem felmerült, telefonon tartottuk a kapcsolatot és készségesen válaszolt. Aztán tél elején már nem tudtam elérni. Év elején aztán nagy nehezen sikerült újra felvennem vele a kapcsolatot egy másik ügy megbízásával. Itt is rendeztem az illetékeket és ügyvédi költségeket. Ennek az ügynek az intézését 1 hét leforgása alatt garantálta, amit el is kezdett, de valamiért nem jutott a végére, mert céges szerződésmódosításról lévén szó a cégbíróságtól kaptam egy levelet, melyben elutasították a kérelmemet,tehát nincs meg a végzés. Próbáltam keresni az ügyvédet, de vagy nem veszi fel a telefont és nem is hív vissza, vagy ki van kapcsolva. Kérdezném, hogy ilyenkor mi a teendő? Ha ilyen kis ügyben nem számíthatok rá, akkor mi lesz a peres ügyem folyamán? Keressek másik ügyvédet? És a pénzem ilyenkor elvész?
Előre is köszönöm a segítő válaszokat!