Könnyű testi sértés - hamis vád!


Gabicsek # 2012.04.15. 18:49

Először is az alapügynek be kell fejeződnie, méghozzá úgy, hogy nincs bűncselekmény. Akkor lehet hamis vád.
Azt írod, van ügyvéded. Vele beszélj.

babetti # 2012.04.13. 16:28

2011.08.02-án a családom (apukám,anyukám,testvérem) és szomszédai között a sokadik veszekedés alakult ki aminek következtében a szomszédasszony rátámadt a testvéremre. Engem hívtak fel,hogy vigyem el a rendőrségre feljelentést tenni és látleletet vetetni.Amikor odaértem rá hajtottam a közös szorgalmi útra aminek a végében lakik a családom. Amikor elakartam hagyni az szorgalmi utat (tolatásba kezdtem) a szomszéd nő beállt a kocsim mögé és azt mondta -te innen nem állsz ki- majd a férje szólt rá és húzta el az útról,hogy ki tudjak állni. Amikor is odaértem az autóval az ő kerítésük mellé a nő ráugrott a kocsimra,kiakarta nyitni az ajtómat és ütni kezdte az üveget.Én megálltam a kocsival,de kiszállni nem tudtam,mert olyan keskeny az út,hogy épp az autó elfér. A testvérem és a nő férje próbálták leszedni a kocsiról ám ekkor megint rátámadt a nővéremre. ennek több szomszéd szemtanúja volt. Ezek után a nővérem megtette a feljelentést,de elutasították 2-szer is. Most viszont a nő tett feljelentést mindannyiunk ellen könnyű testi sértés vádjával,holott hozzá sem ért senki. Hogyan tudjuk bebizonyítani,hogy hamis a vád? Természetesen ügyvédünk van.de ha valaki ilyesmire vetemedik akkor gondolom a hamis tanúk bemutatására sem rest. én és a családom bármit megteszünk (hazugságvizsgáló) stb csak, hogy kiderüljön az igazság. Az ügy lezárása után minden képen feljelentjük hamis váddal,becsületsértéssel,rágalmazással,zaklatással. mennyi esély van rá,hogy elítéljék? hozzá teszem 8 hónapos terhes vagyok és jövő héten mehetek rabosításra.Ezt biztos nem hagyom annyiban,de ilyet meglehet tenni? Csak úgy feljelentenek valakit és akkor már egyből bűnös pedig az egész kitaláció!!!