Magánlaksértés?


Véleményem # 2012.04.30. 20:48

balek?

Ilyen miatt nem érdemes elindulnod a rendőrségre...

Kovács_Béla_Sándor # 2012.04.30. 20:03

:O) Hölye.

ius latratus # 2012.04.30. 19:18

Ha ott aludt, akkor feljelentheted, mert lejárt vízummal már nem aludhatott volna az ember karjaiban, ahhoz már kellett volna a te beleegyezésed. Ha csak nappal lett volna ott, akkor nem, mert a nappali időszakra az 1/2 tulajdonrész birtokosa jogosult a másik tulajdonos hozzájárulása nélkül is vendéget hívni, igaz, előtte ellenőriznie kell a rendvédelmi szerveknél a vendége vízumát, illetve annak érvényességét.

Piszkos nőszemély. Jelentsd fel.

balek? # 2012.04.30. 17:50

Nem a jÓembert hanerm a "jóasszonyt"

Gabicsek # 2012.04.30. 17:47

Mivel az ingatlan az övé is, a fél ország a sitten ülne, ha hazaviszi a barátját/barátnőjét, míg az asszony kórházban van.

Kovács_Béla_Sándor # 2012.04.30. 16:59

Aztán milyen bűncselekménnyel gyanúsítanák a jóembert?

balek? # 2012.04.30. 16:17

Tisztelt Fórumozók,Szakértők!
Érdekelne,hogy feljelentést tehetek-e a rendőrségen és érdemes-e elindulnom,mert amíg válófélben voltam és a férjem nem élt velem és a fiaival,de az ingatlan 1/2 részben az ő nevén van,a válás ideje alatt kórházba kerültem és kértem,hogy vigyázzon a fiaira és az én beleegyezésem nélkül a barátnőjét az otthonunkba vitte és ott is aludt.Ez február közepén történt,lehet,hogy már elévült de a fiaimtól most tudtam meg.Időközben kiderült,hogy a hölgy szerb állampolgár és februárban már illegálisan tartozkodott Magyarországon,mert januárban lejárt a vízuma.Érdemes-e feljelentést tennem,vagy ne törödjek vele.