S.O.S A rendőrség mindent megtehet?


Kovács_Béla_Sándor # 2012.05.02. 05:11

Valami miatt nem talál a rendőrség. Ezt sürgősen tisztázni kellene velük.

Wiki75 # 2012.05.02. 03:13

Tavaly októberben beidéztek és kihallgattak,mint gyanúsítottat csalás vétségének elkövetése miatt,amit közel 3 éve a vatera.hu kft indított ellenem.Azóta,mivel a nyomozást még nem tudták lezárni szükség van az én folytatólagos kihallgatásomra,de idézést nem kaptam,hanem egy határozatot a nyomozás felfüggesztéséről,ill. egyet az ellenem szóló elfogató parancsról.Mi szerint én többszöri idézés ellenére sem jelentem meg,ill. a különböző időpontokban történt lakcímemen való ellenőrzéskor sem tartózkodtam otthon.Viszont idézést át sem vettem,ill. nem is kaptam erről szóló értesítést,ezzel szemben a 2 db határozatot ami úgyszint a címemre szólt átvettem.Az utóbbi két hétben két alkalommal /hajnali 4 és este 22h magasságában/kerestek édesanyámnál ahova be sem vagyok jelentve,ill. egy alkalommal a lakcímemen.Tegnapi nap folyamán felhívták édesanyámat,hogy ma este fél 9 h-re oda mennek hozzá értem ,bevisznek kihallgatni és elengednek.Amennyiben nem leszek ott körözést adnak ki ellenem/amit már 19.-én kiadtak/és elveszik a gyerekeimet akiket egyedül nevelek.A kérdésem lehetséges az,hogy a nyomozás lezárásáig ki sem engednek?Mert abban biztos vagyok,hogy taktikáznak és nem mondtak igazat ezzel kapcsolatban édesanyámnak,mivel látják,hogy ő is én is laikusok vagyunk ilyen téren.Milyen jogcímen vehetnék el a gyerekeimet?Vagy ez puszta ijesztgetés,fenyegetés?Nem tudom mit tegyek.Szó szerint rettegek,mert félek,ha besétálok a folytatólagos kihallgatásra nem engednek el ki tudja meddig.
Kérem aki tud segítsen!