tanács kérés


Laci67111 # 2012.06.21. 17:04

Nagyon rövid szeretnék lenni Tavasszal elestünk a motorral a férjemmel röntgenezésnél kiderült,hogy egy folt van a tüdején /nem történt sérülés,csak a motor törött össze mi nem sérültünk meg.Férjem fájlalta az oldalát elvittük ujabb röntgenre,ott kiderült,hogy a 6-os bordája eltört.Kórházba került ahol szívelégtelenséggel vették fel hét végén.Másik hét elején azt mondták .hogy tüdőrák agyi áttéttel elöszőr jól volt aztán el kezdett el kóborolni a kórházban gyakran eltévedt.Tényleg rövid szertnék lenni.A lényeg a 3 hét mulva meghalt.Kórház szerette volna felboncolni,de én el zárkoztam ettől.Utána átküldték az Igazságügyi boncolásra.Ott olyan jelentést kaptunk,hogy roncsolásos agyvérzés,agy tumor.Ma kaptam a Rendörségtől egy levelet,hogy nyomoznak,betekinthetek az iratokkba 30 napon belül.A rendőrség elöszőr figyelmeztetésben részesitette a férjem amit én el sem mondtam,hiszen kiesett az emlékezetéből.Nem értem miért nyomoznak amikor a Kórházban mondták,hogy a baleset kapcsán derült ki hogy nagyon beteg,addig semmi tünet nem volt.Kérem segitsenek én egy öreg nyugdijas vagyo,aki nem járta ilyen nem is tudom jogi ügyekben.Válaszukat előre is köszönöm egy keserű öreg