Füves cigi az autómban


bromi # 2013.03.05. 20:16

Hát ha a gyermekelhelyezésnél már az is hátrányt jelent ha eljárás folyik az apa ellen, akkor ebből a szempontból mindegy hogy bűnös-e vagy sem.
Nem?

Agent Cooper # 2013.03.05. 18:33

Kedves feketejanos66!

Az én értelmezésemben az ügyvédjének az a meggyőződése, hogy Ön a kábítószerrel visszaélés elkövetője. Nem is értem az egészet...

Üdv: A. Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Agent Cooper # 2013.03.05. 18:30

Ha az ügyvéd így áll hozzá, akkor egészen biztos! Tulajdonképpen kinek az ügyvédje??

Üdv: A. Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

feketejanos66 # 2013.03.05. 17:08

Nem vettek dns . Sajnos ügyvédem szerint buktam elhelyezést!

bromi # 2013.03.04. 18:11

Szinte biztos hogy nem vettek DNS mintát, mert drága és ilyen esetekben általában nincs is értelme (bár ebben a konkrét esetben tényleg érdekes lenne ha az anya DNS-ét vagy ujjlenyomatát találnák meg a cigiken)

Itt szerintem az a kérdés hogy:

  • jelen esetben (gyermek elhelyezés) tényleg hátránytjelent-e hogy egy ilyen eljárás folyik az apa ellen.

Rossz esetben a gyerekelhelyezési ügyben hamarabb döntenek minthogy az apa ártatlansága kiderülne, ha egyáltalán kiderül.

Ha az apát elítélik

  • jó esetben (csekély mennyiség birtoklása) = elterelés
  • mivel az apa nem szív, gondolom a vallomása szerint sem, akkor nyilván nem saját használatra tartotta magánál a kiporciózott kábszert, így átadás vagy forgalomba hozatal kísérlete vagy előkészülete is lehet belőle de ennek szerintem nem nagy a valószínűsége.

Nyomozás szempontjából érdekes lehet hogy rajta van-e az apa ujjlenyomata a csomagon, hogy kinek az ujjlenyomata van rajta, hogy hogy kerülhetett a kocsiba (ex asszonynak volt kulcsa, vagy feltörték?)

Agent Cooper # 2013.03.04. 10:21

Nagy kérdés lehet, hogy milyen dns maradványokat találtak a füves cigiken. Ha egyáltalán vettek mintát...

Üdv: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

feketejanos66 # 2013.03.03. 19:58

Igen zűrös a válás.....De bennem nem találtak semmit. Állítólag gyámügyre akkor is beszólnak és ez éppen elég. Apuka aki harcol a gyermekeiért ...mi a f.szt akar amikor drogot találtak kocsijában.

bromi # 2013.03.02. 01:41

Gyerek elhelyezésen megy a csete paté?

20 szál előre megsodort füves cigaretta?
Vért, vizeletet vettek? Negatív lesz?

Rossz esetben csekély mennyiség birtoklása, ami elterelhető (6 hónapig 2 hetente egy alkalommal elbeszélgetés egy drogprevenciós szakemberrel, erkölcsi tiszta marad)

Akkor van baj ha az a valaki kitalált pár vevőt is, mert abból bármi lehet.

feketejanos66 # 2013.03.01. 17:49

Köszönöm! Esetleg ismertek ilyet? Aki nagyon jó,nem tudom hogy mászok ki ebből.

Dr.Attika # 2013.03.01. 11:25

"Tápszeres" ügyek kiemelt szakértelmet igényelnek, tehát ne akárkit.

ObudaFan # 2013.03.01. 11:15

Keress egy védőt, ha idéznek.

feketejanos66 # 2013.02.28. 20:24

Sziasztok,Tiszteletem!

Elég nagy kakiban vagyok. Vagy egy rossz akaróm,akár a volt nejem is lehetett,20-szál füves cigit dugott el az autómban. Amit a zsaruk teljesen véletlen meg is találtak.....állítólag névtelen feljelentést kaptak,de ez nem tudom tutira.

Persze hiába mondtam semmi közöm hozzá....

Valakinek ötlete tanácsa,persze jogi!