T - mobile webshop visszaélés ?


kea4 # 2013.04.14. 22:38

Szép!

Rendőrségen feljelentés ismeretlen tettes ellen. Az ügyfélszolgálaton pontosan jegyzőkönyvezni, mit tárgyaltunk, pecsét, aláírás. Esetleg hangfelvétel (is). Nyaggatni a rendőrséget és a szolgáltatót, hogy a készüléket megtalálták-e már, illetve milyen lépéseket tettek ennek érdekében.

Fel a fejjel!

Üdv:
KEA.

Atis77 # 2013.04.13. 02:15

Sziasztok.

Tegnap kaptam egy számlát a t-mobile-tól! Feleségem hív telefonon hogy mi ez? Mondtam neki nézze meg. Egy részletfizetés van benne, és egy másik levélben egy 600ft os számla. Mondtam neki hogy ez érdekes. A terméket (120.000ft) webshop-on keresztül rendelték, az én nevemre és lakcímemre. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott adategyeztetés volt, minden adatom stimmel ! ! ! A telefonszám kikapcsolva,gondoltam felhívom megkérdem ugyan hogy sikerült és egyáltalán ki az aki a nevemben vásárolgat. Az ügyfélszolgálaton azt mondták menjek be személyesen. Hogy működik ez a webshop, iratokat nem kellett volna elkérni? Úgy tudom minimum 2 arcképes igazolvány adó és tb illetve bankkártya kell egy előfizetéshez, aminek a másolatát el is teszik. Az irataim megvannak, nem veszítettem el. Azt fogom tenni hogy személyesen bemegyek, a sim kártyát tiltatom, megkérdezem milyen címre küldték ki,és a papírokkal együtt bemegyek a rendőrségre feljelentést tenni, a telefont nem tiltatom, hátha imei szám alapján megtalálják (márha akarják).