Ferenczi és Társai, inkasszó


Agent Cooper # 2013.05.06. 10:05

Kedves aimee!

A rendőrség a feljelentést el fogja utasítani, mert nem történt lopás, és más bűncselekmény sem. Az megint más kérdés, hogy az iroda szakszerűen járt el vagy sem, de ezzel nem a rendőrség foglalkozik.

Üdv: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

aimee # 2013.05.06. 09:12

Segítséget szeretnék kérni a fenti kedves társasággal szemben.
Volt egy 2011-es Centrum parkolós ügyem, aminek a végösszege sajna jogerősen 75 ezer forint lett. Ferencziék áprilisban mindkét forint és az euro folyószámlámra is szorgalmasan kibocsájtottak egy-egy inkasszót.
Április 17-18-án, majd 26-án összesen 3 részletben le is emelték az egyik forint számlámról a teljes összeget, és én megnyugodva hátradőltem, hogy ez is le van tudva...
De ezeknek eszük ágában sem volt a másik két inkasszót visszavonatni, így aztán a másik számlámra érkező fizetésemből még leemeltek 64 ezret, ami elég fájdalmasan érintett. Pénteken reggel felhívtam az irodát, és felszólítottam őket hogy utalják vissza. Az ügyintéző hölgy még normális volt, de aztán a főnöke, pfff........
Minősíthetetlen stílusban közölte a Nemtudommilyen Dániel (mert elhadarta ugyan a vezetéknevét, de megismételni nem volt hajlandó), hogy majd 15 nap múlva nézegessem a számlámat, mert akkor utalják vissza, és hagyjam már békén őt :-O

Na nekem se kellett több, elballagtam a kerületi rendőrségre és feljelentettem őket. Ma szeretnék feljelentés kiegészítést is tenni, ha itt egy kedves, és segítőkész jogász megmondaná, hogy ezt a 64 ezer forint értékre elkövetett LOPÁST (mert az én fogalmaim szerint az), pontosan milyen jogi megfogalmazással tegyem a rendőrségnek könnyebben emészthetővé, hogy érdemben foglalkozzanak is vele?
Nem szeretnék minimum 15 napot várni a pénzemre, de nem szeretnék az irodájukba sem odamenni, és esetleg olyan dologra ragadtatni magam, ami nem illő.... viszont egyre dühösebb vagyok.

Továbbá azt is szeretném megtudni, hogy a Közjegyzői Kamaránál érdemes-e őket felnyomni?
Nem vagyok egy feljelentgetős, életemben először tettem ilyet, de úgy érzem azzal a hangnemmel, amit telefonon ez a Danika megengedett magának, maximálisan kiérdemelte. Talán még töbebt is érdemelne, remélem egyszer bele fog szaladni :D