Mikorra várható elzárás?


Véleményem # 2014.12.18. 20:37

Pici78

Első kérdésre a válasz: etetni itatni, a többi meg majd ott kiderül.

A mire számíthatok kérdés nem derül ki mire irányul ha 4 nap elzárásról van szó. Akkor tiszta minden elméletileg. Ha nem akkor az írás zavaros és nem egyértelmű.

Az üvöltöző szomszédokkal szemben fel lehet lépni, kommunikációval vagy bejelentést tenni a megfelelő hatóságnak. Ha van más szomszéd akkor összefogni stb...
A ki, kit jelent fel és miért azt itt a fórumon nehéz vitatni. Egyrészt senki nem látta hallotta a fórumozók közül másrészt csak az egyik oldalt ismerjük. A másikat nem, és a hatóságot sem.
A rágalmazás, becsületsértés, zaklatás nem tudom hogyan jön ide, de ha megvalósult akkor meg van a módja annak is, hogy azokban az esetekben mit lehet tenni, mi az eljárás menete.

Pici78 # 2014.12.18. 19:06

Mit fognak velem csinálni a 4 nap elzárás alatt?
Csendháborítás miatt lettem feljelentve, de a határozatot önhibámon kívül nem vettem át, mire átvettem, addigra jogerőre emelkedett, és kicsúsztam a közmunkára jelentkezésből is. A kézbesítési vélelem megdöntésére irányuló kérelmemet elutasították, így jártam.
Szóval mire számíthatok illetve lesz-e priuszom?
Egyébként két napja a szomszédaim megint ordináré módon üvöltöztek az udvaron, én tanulva az ő feljelentésükből, kussban maradtam inkább. Mivel ha visszaüvöltözök, a rendőr engem tuti feljelent megint csendháborításért. Azt nem értem, hogy az egyenlő bánásmód jegyében a rendőr a cigányt miért nem jelenti fel csendháborításért illetve egyéb jogsértésekért, mint pl. rágalmazás, becsületsértés, zaklatás stb???

Gabicsek # 2013.05.15. 19:58

Feltehetően a sitten nem leszel túl vicces kedvedben.

fekete mamba # 2013.05.14. 10:31

És nem kamu a kérdés. Én ilyen viccesgyerek vagyok.:) Az egyetlen válaszolónak, aki többé-kevésbé a kérdésre válaszolt, köszi.:)

fekete mamba # 2013.05.14. 10:22

Ez hülye, 22 vagyok...

Kovács_Béla_Sándor # 2013.05.13. 14:20

Nyugi, 14 év alattiakat nem lehet lecsukni.

fekete mamba # 2013.05.13. 14:03

Azért amiatt szomorú vagyok, hogy már házas a csaj, sőt még facebook-on sincs fent.:( Na jó, azért azt mondta, emlékezni fog rám, és csak miattam megérte aznap túlórát vállalni.:) Jó volt dumálgatni vele, még viccet is meséltem neki.:)

fekete mamba # 2013.05.13. 13:41

Arra gondoltam, hogy a börtönbehívóra photoschoppal rárakok valami vicces képet, és kirakom facebook profilképnek.:)

fekete mamba # 2013.05.13. 13:21

Igen, valóban szándékos volt.:) ( Hogy miért, az most lényegtelen, maradjunk abban, hogy fogadásból.:) ) Meg mert olyan szép volt a rendőrnő, csak először nem akart megbüntetni, hiába néztem rá aranyosan, úgyhogy átmentem még egyszer.:) A lényeg az, hogy akkor várni kell? Na nem baj, bár jobb lenne, ha nem kéne. Nem akarom, hogy elővezessenek, pontosan megyek.:) Úriember nem késik sehonnan.:)

Véleményem # 2013.05.13. 11:13

Akár egy év is lehet... addig még sok csekket küld majd, elővezetés, még mindig be lehet fizetni akkor majd és ha nem akkor leülöd. De ha vinni kell börtönbe, akkor annak a költségét is rád terhelik...
( nem tartom jó bulinak )

Agent Cooper # 2013.05.13. 10:34

Kedves fekete mamba!

A rendőr csak amiatt, hogy átment a piroson, egészen biztos, hogy nem állította elő. (Hacsak nem kétszer is átment, de akkor meg ezt is akarta, nem?)
Szóval erre kár is szót vesztegetni...

Üdv: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

fekete mamba # 2013.05.13. 09:17

Tegnap átmentem a zebrán pirosban. Rendőr előállított a kapitányságra, szabálysértési eljárás fog indulni ellenem. Mikorra várható a határozat a bírság összegéről, és ugye mivel nem szándékozom befizetni elzárásra fogják változtatni. Ha tegnap történt az eset mikorra várható, hogy be kell vonulnom? 2-3 hónap múlva?