Kedezmény kiszámítása


Agent Cooper # 2014.01.13. 10:18

Kedves Nikike0827!

Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki és érdemleges tanácsot tudna adni Önnek anélkül, hogy látná az érintett ítéleteket.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Agent Cooper # 2014.01.13. 10:18

Kedves Nikike0827!

Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki és érdemleges tanácsot tudna adni Önnek anélkül, hogy látná az érintett ítéleteket.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Nikike0827 # 2014.01.11. 21:09

Tisztelt Ügyvéd Úr!
Nekem az lenen a kérdésem, hogy a férjemnek 2014.01.03-án kellet bevonulnia aminek elegett is tett. 2év 4 hónap börtön büntetést kapott amiből már 1 év 2hónapot töltött előzetesbe!
A Kérdésem az lenne, hogy telefonáltam a bírónak is és elvileg ő jogosult lenne még az összbüntetésre mivel ezt az ügyet még a legelső jogerős ítélet előtt követte el mondjuk már volt neki egyszer összbüntetésbe de ilyenkor elvileg azt kell alapulni venni, hogy még jóval az első jogerős ítélet előtt követte el ezt a bűncselekményt ami miatt most bent van. De ő már annál az összbüntetésnél kitöltött 2év 6 hónapot szóval szóval az eddigi ítéletei összesen 7év 8 hónap amit én kiszámoltam összbüntetve 4év 1 hónapra jönne ki és mivel ő összesen előzetesbe és letöltöttbe 3év 8 hónapot töltött le kedvezmény nélkül maradni durván 5 hónap. De maga a kérdés az az lenne, hogy-hogy számolják a kedvezményt előbb a 4év 1 hónapból levonják a kedvezményt és utána amit leült belőle vagy pedig előbb a mit leült és csak utána a kedvezményt? És lenne még egy olyan kérdésem is, hogy még az első fokú bíró aki az összbüntetést fogja majd neki számolni ő megelőlegezheti neki a kedvezményt? Mert nekem azért lenne minnél fontosabb ez egyrészt mert már nagyon hiányzik másrészt pedig napokon belül megfog születni a legelső kisbabánk és azt szeretném tudni, hogy van e arra még esély, hogy hátha haza engedik a baba születéséig? Nagyon várom a válaszát és Köszönöm szépen előre is!