Üzletszerű csalásért mire számíthatok ?


Agent Cooper # 2014.01.13. 16:21

Kedves Akrio!

Elvileg kaphatna - mivel a szabálysértési értékre elkövetett üzletszerű csalás vétsége két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő -, azonban gyakorlatilag ez teljesen kizárható.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Akrio # 2014.01.13. 15:23

Még annyit kérdeznék , hogy a börtönbüntetést ezekszerint azt biztos nem kaphatok ? (szerdán kell mennem , félek nagyon)

Akrio # 2014.01.13. 15:16

Előtte nem voltam büntetve .
Előzetesbe remélem nem raknak igaza lesz .
Házkutatást lehet fognak ? 1 év után ? Ezen meglepődtem . Nem fognak találni semmit , hisz nem is a bejelentett címemen élek illetve valóbvan nincs semmi termék,nem is volt.
Nagyon bízom hogy felfüggesztett ill . pénzbírsággal "megúszom".

Agent Cooper # 2014.01.13. 15:08

Kedves Akrio!

Előzetesbe biztos, hogy nem kerül, viszont a házkutatást nem valószínű, hogy megússza. Ha korábban nem volt büntetve, akkor próbára bocsáthatják, vagy pénzbüntetést kaphat.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Akrio # 2014.01.13. 15:00

Üdvözletem!
Holnap szeretném magam feladni a rendőrségen,mert az interneten keresztül üzletszerűen csaltam.
Kis összegeket,a legnagyobb kár amit okoztam 5000ft volt,és fizettem is vissza. 300ezer forint alatt van az összeg,amit így szedtem össze.
2hónapon keresztül csináltam,a barátom kártyájára kértem a pénzt,aki viszont nem tudta,hogy nem küldöm el a termékeket.
Sajnos több mint 20 embert csaptam be.
Tudom,hogy egy utolsó senki vagyok,de szeretném kérni a segítségüket.
Ha holnap mindent bevallok,mennyi a valószínűsége,hogy előzetesbe fognak tenni? Börtönt kaphatok ezért ? Előzetest ? felfüggesztett ? Pénzbírság ? Hajnalndó vagyok megfizetni a kárt a sértetteknek . (igaz,nemtudom hányan jelentettek fel,mert a levél ezt nem tartalmazza)
A másik kérdésem,hogy 1 év után kaptam az idézést gyanúsítottként..élhetek azzal a válaszadási lehetőséggel hogy "nem emlékszem" ha olyan kérdést tesznek fel hogy valóban nem tudom rá a választ ?
Köszönöm válaszukat!