Segitségkérés


monalisa1 # 2014.03.16. 12:40

A négy évi tőketartozásra már rengeteg kamat és költség rakódhatott rá, jogosan. / Próbálj valami maszekmunkát felhajtani hogy mielőbb tudj fizetni.

rita0426 # 2014.03.16. 11:41

Még egy kis segétséget szeretnék kérni,hogy ez az OBIS tartozásom fix öszzeg amit a biroság állapitott meg és most látom,hogy erre tőke kamat
is fel van tüntetve.Ez miért és ez jogos e?


Segitséget szeretnék kérni abban hogy az egyik tartozásunk ami a férjem nevén van az már birosági végrehajtás alá került amit nem értek az az ha vo

rita0426 # 2014.03.16. 11:35

Köszönöm


Segitséget szeretnék kérni abban hogy az egyik tartozásunk ami a férjem nevén van az már birosági végrehajtás alá került amit nem értek az az ha vo

Kovács_Béla_Sándor # 2014.03.16. 11:31

Ha máshonnan nem, akkor a végrehajtótól.

rita0426 # 2014.03.16. 11:30

T.ObudaFan!
Köszönöm a válaszát.
Azt tudom,hogy a vérehajtotól tudok részletet kérni de öszinte leszek,és lehet hülyének fogok most tünni ,de azt honnan tudom ,hogy ki a végrehajtát foganasitó biróság?
Választ elöre is köszönöm


Segitséget szeretnék kérni abban hogy az egyik tartozásunk ami a férjem nevén van az már birosági végrehajtás alá került amit nem értek az az ha vo

ObudaFan # 2014.03.15. 09:35

A végrehajtótól is meg lehet próbálni részletfizetést kérni és külön is a végrehajtást foganatosító bíróságtól.

rita0426 # 2014.03.15. 08:27

Kedves Agent Cooper!

Köszönöm a gyors választ,az OBI val ezt a kört már lefutottam,és sajnos mint a fökönyvelö és a jogászal is beszéltem de teljes elutasitásba ütköztem,nem tudom hogy az OBIN belül még kihez fodulhatnék a kérelmemmel?
A letiltás miatt meg azért tartok mert azt én is tudom mivel már folyamatba van kétt letilásom,hogy nem küldhetnek el,de azok személyikölcsön miatt jöttek,ez a letiltás meg gondolom más jogcimen jelene meg,és ezért tartok attol hogy elbocsátanak.Kérem segitsem ,hogy mit csináljak!

Elöre is köszönöm!Rita


Segitséget szeretnék kérni abban hogy az egyik tartozásunk ami a férjem nevén van az már birosági végrehajtás alá került amit nem értek az az ha vo

Agent Cooper # 2014.03.14. 14:15

Kedves rita0426!

Miután már végrehajtás stádiumában van a sértett igényének érvényesítése, így kevés arra az esély, hogy bármiféle egyezségre hajlandóak legyenek. Egyébként csak az OBI-val tud részletfizetésben megegyezni.
A letiltás miatt nem bocsáthatják el.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

rita0426 # 2014.03.14. 12:58

Abban szeretném a segitséget kérni,hogy van egy 4 éve tartó OBIS ügyem ammi 2012 ben lezárult birosági határozattal.A biroság nem kötelezet arra ,hogy fizessek az OBI áruháznak csak sajnos az a végzés születet hogy én mégis eltávolitotam egy bizonyos összeget.Most meg követeli rajtam az áruház végrehajtó utján.Én probáltam kérelmet irni az áruháznak hgy adják meg négy éves részletre mert a fizetésem 50% már vonják és igy még egy jó darabig nem is fogják tudni vonni tölem ezt az összeget,de sajnos ezt elutasitoták.Van egy kis félelme,hogy ha ki küldik a fizetés letiltást a cégemhez akkor ne hogy elbocsássanak emiatt az ügy miatt.Abba kérném a segitséget ,hogy hova forulhatok még segitségért hogy legalább részletekbe fizethesem ki ezt az összeget és ne jöjön tiltás a cégemhez.
A válaszokat elöre is köszönöm.


Segitséget szeretnék kérni abban hogy az egyik tartozásunk ami a férjem nevén van az már birosági végrehajtás alá került amit nem értek az az ha vo