Személyijog Sértés


kaméleon # 2014.03.22. 10:33

Na, ez most nem volt szép! Mi nem tudhatjuk, pontosan mi történt, a face meg egyébként is szeret néha külön életet élni. (Nekem is küldtek már át képet (na nem "olyat") úgy, hogy a küldője azt hitte, a privát fiókomba rakta, aztán mégse. Amíg le nem töröltem, minden ismerősünk láthatta.)

Agent Cooper # 2014.03.21. 22:32

David98!

...én nem publikáltam sehova, de mégis elterjedtek...” A képek már csak ilyenek, maguktól elterjednek!

Reggel nem okoz problémát tükörbe nézni???

Mélységes szánalommal: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

David98 # 2014.03.21. 20:20

a lány képe ki került a kezem közül, fent vagyok egy közösségi portálon, és többen tudták a jelszavamat, és így terjedt el.

ObudaFan # 2014.03.21. 18:35

Ha te nem publikáltad a képet, akkor te semmire. Mondjuk, ha kiskorú az a lény, akkor a kép magadnál tartása sem jó ötlet.

David98 # 2014.03.20. 17:28

Üdv. a napokban kaptam egy lánytol olyan képet, és ez ki tudódott. Na már most Facebookon kaptam, és a képek elterjedtek, és a napokban a lány Szülei eljöttek hozzánk. És azt mondták hogy feljelentés lesz amennyiben nem kerülnek le a képek az internetről, én nem publikáltam sehova, de mégis elterjedtek. ilyenkor mit kell tenni? mire számíthatok? Válaszukat előre köszönöm.