ez minek minősül - segítséget kérek


erdeklodour # 2014.05.26. 13:30

Köszönöm szépen a segítséget, írtam email-t önnek.

Agent Cooper # 2014.05.26. 12:55

Kedves erdeklodour!

A szellemet könnyebb kiengedni a palackból, mint visszaterelni...
Ha elmondaná az igazat a rendőrségen, hogy tudott az aláírásról és beleegyezett telefonon előtte, az segítene az ügyben?” Ha a feljelentésében ugyanilyen tartalmú nyilatkozatot tett, akkor ezzel nem lesz gond. Viszont ha nem, akkor felmerülhet a hatóság félrevezetése (rosszabb esetben a hamis vád) gyanúja!
Azt tanácsolom Önnek, hogy kérjenek személyes konzultációt, mivel ilyen problémákat interneten keresztül nem feltétlenül lehet megoldani.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

erdeklodour # 2014.05.26. 09:26

Kedves Agent Cooper!

Köszönöm a válaszát.
Közben a feleségemmel "békét" kötöttünk a gyerekek érdekében.
Ugye ha jól tudom, visszavonni ezt már nem lehet.
Ha elmondaná az igazat a rendőrségen, hogy tudott az aláírásról és beleegyezett telefonon előtte, az segítene az ügyben?
Én jóhiszeműségből írtam alá, nem gondoltam hogy ebből valaha gondom lehet megmondom őszintén, előtte egyeztettem vele telefonon.
Ha valami miatt ő mégis keresztbe tesz nekem, akkor mire számíthatok?

Köszönöm előre is!

Agent Cooper # 2014.05.26. 09:18

Kedves erdeklodour!

Ha megromlott a viszonyuk, akkor kedves neje valószínűleg úgy tette meg a feljelentését, hogy Ön azért hamisította alá a nevét, hogy jogosulatlan előnyhöz jusson. Ebben az esetben csalás és hamis magánokirat felhasználása miatt fognak Önnel szemben eljárni.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

erdeklodour # 2014.05.24. 21:45

Kedves Mindenki,

segítségeteket szeretném kérni az alábbiban:

A feleségem kórházi kezelés alatt állt, és helyette aláírtam (az ő nevében) a családi adókedvezmény igénylőlapját, mert SOS kellett intézni a munkahelyemen.
Közben megromlott a viszonyunk, és feljelentést tett emiatt.
Ez minek minősül, és mire számíthatok szerintetek?

Köszönöm előre is.