Köröznek,és küldtek idézést. Miért??


Metatron01 # 2014.07.07. 14:24

Kedves Véleményem.

önnek igaza van!
A rendőrség köröz,nem volt még sem ítélet sem kihallgatás. Bemegyek és tisztázom.

Véleményem # 2014.07.07. 14:19

Menjen be a rendőrségre és tisztázza a helyzetét. Nem derült ki, hogy letöltendője van és elítélték már, vagy csak eljárás alól vonta ki magát vagy micsoda...
Kétségekben fog lenni amíg ezt nem tisztázza, bárhol igazoltathatják bármikor "elkaphatják" nem kell ahhoz lakáson kopogtatást várni, mert lehet hogy egy napon kopogtatás nélkül mennek.

Metatron01 # 2014.07.07. 14:05

üzletszerűen elkövetett csalás vétsége.

Véleményem # 2014.07.07. 13:59

A körözött személy kérdező nem írta le milyen körözése van. Nagyon bő tájékoztatást körözött személy részére óvatosan!

Agent Cooper # 2014.07.07. 10:48

Kedves Metatron01!

Valószínűnek tartom, hogy ügyében több nyomozóhatóság is folytat eljárást párhuzamosan, és attól a nyomozóhatóságtól kapott idézést, ahol nem vették még észre, hogy körözik. De az is lehet, hogy tényleg próbálkozás.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

pestszentlorinc # 2014.07.07. 10:20

Jobb, ha bemész a rendőrségre és tisztázod a dolgot, nem lehet mindörökké bújkálni és a váratlan letartóztatásnál nincs rosszabb.

kovarik # 2014.07.07. 08:13

Ez attól is függ, hogy mit követtél el. Lehet nem fizettél be valamilyen büntetést, vagy nem jelentél meg egy bírósági tárgyaláson és a bíró körözést adott ki ellened.
Ha nem követtél el semmit és tiszta lelked, akkor fogod, felhívod a rendörséget, vagy bemész és megmondod,hogy te itt vagy, nem tudod, hogy miért köröznek.
Ha látják, hogy normálisan viselkesz velük, és nem hőzöng, akkor talán még segíteni is fognak.

Én hasonlóképp jártam egy be nem fizetett bírói bírság miatt. Telefonon felhívtam őket, megbeszéltem velük, hogy mikor tudok bemenni, meg is jelentem, ismertették velem az ügyet és megkérdezték, hogy mit tudunk csinálni.
Kaptam egy csekket, elkísértek a postára, befizettem a csekket, elmentünk a rendőrségre, majd a bíróságra, ott elinztük a papírügyet, hogy a bírságot kifizettem majd útnak eresztettek.

Mindeközben jót beszélgettünk...

Metatron01 # 2014.07.07. 07:25

Ezt értem,de akkor lecsuknak? Vagy van esély,hogy elengednek?

Véleményem # 2014.07.06. 23:15

Az idézésen meg kéne jelenni...

Metatron01 # 2014.07.04. 11:13

Huzamosabb ideje köröznek,és most kaptam egy rendőrségi idézést. Ez hogy lehet? A címemet akarták megtudni? Most akkor várhatom őket,hogy kopogtassanak? Fontos!!