VÉGREHAJTANAK ???


ObudaFan # 2014.07.13. 11:30

Először is azt kellene tudni, hogy pontosan mi történt, már nem is elsősorban a parkolás során, hanem milyen eljárások indultak. Valószínűleg itt a régi címedre kiküldött fizetési meghagyásokat jogerősítettek, így azoknál a közjegyzőknél, akik ezeket intézték, igen sürgősen a kézbesítési vélelem megdöntését kellene kérni.

baluka54 # 2014.07.12. 10:14

Az elmúlt sok évben összegyűlt számtalan be nem fizetett parkolási büntetésem. Sok százezer ft !
Egyiket sem ismerem el, mindegyikről profi fotóim vannak.
Két évvel ezelőtt új címre költöztem, erre a címre nem érkezett a végrehajtóktól semmilyen levél. Közben állástalan, munkanélküli, eltartott lettem, továbbá pszichiátriai kezelés alatt állok.
Most a levélládámban találtam egy papirost, hogy jönnek újra és feltörik a lakásomat...
( azonnal írtam egy kimerítő válaszlevelet és azóta is olvasom a végrehajtásról szóló jogszabályokat. Pl azt, hogy amennyiben a Bp-i parkolási társaság 6 hónapnál tovább " felfüggesztette " az eljárást, az elévültnek tekinthető. Amúgy - sajnos - ócska bútorokon kívül, nincs mit elvinni a lakásomból - amit mellesleg egy éve árulok...
Mit tehetek ?
Valóban a tudtom nélkül feltörhetik a lakást ? Én jeleztem, hogy bármikor állok rendelkezésre !
Baluka54