kapcsolatfelvétel


Agent Cooper # 2014.07.25. 20:05

Kedves Szilárd!

Ön is megbízhat ügyvédet barátjának a védelmével, de a meghatalmazást kizárólag nagykorú hozzátartozója (szülője, gyereke, testvére, felesége, élettársa, sógora, stb.) írhatja alá. Ebben az esetben a meghatalmazott ügyvédnek kötelesek minden információt megadni a fogvatartottról, és biztosítani, hogy haladéktalanul felvehesse a kapcsolatot védencével.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Szilárd21 # 2014.07.25. 10:31

Ha ő feltételezzük, kérvényezi, hogy kapcsolatba léphessek vele és elfogadják. Abban az esetben én kapok valamiféle értesítést, hogy tudjam?

Illetve ezt megkérdezik tőle, hogy kikkel szeretnék a kapcsolatot tartani, vagy ezt neki kell kérni?

ObudaFan # 2014.07.25. 10:11

Ő nevezhet meg bentről kapcsolattartónak, ha akar, és majd az ügyészség dönt róla, hogy tarthatod-e vele a kapcsolatot. Az ügyvédnek könnyebb a dolga, bármilyen hozzátartozótól kaphat meghatalmazást a védelemre és akkor kapcsolatba tud vele lépni.

Szilárd21 # 2014.07.25. 08:35

Kedves Mindenki,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy jó barátom szerdán este őrizetbe vette a rendőrség és kérvényezték az előzetes letartóztatását.

Hogyan tudnék információkat megtudni, mi van vele, jól van-e, van rendes ügyvédje? stb

Felhívtam a Tatabányai rendőrséget ahova vitték, és azt mondták nem adnak ki tájékoztatást, mert akárki lehetek, akár egy bűnöző.

Beszéltem egy ügyvéddel ő is megpróbálta, de sikertelenül.

Ilyenkor mit tudok csinálni?

200 km-re arrébb vitték be.