közérdekü munka àtvàltàs


Öreg Tölgy # 2015.03.06. 05:56

Elméletileg bármelyik olyan intézetbe, amelyik a 21/1994. (XII.30.) IM. rendelet szerint fogház végrehajtására kijelölt. Gyakorlatilag általában Baracska, amellett szól az is, hogy pesti vagy, és lehetőleg a lakóhelyhez legközelebbi intlzetben kell elhelyzeni.

Laci8811 # 2015.03.04. 13:56

Értem köszönöm a vàlaszàt! És azt valahogyan meglehet tudni hova szàllìtanak ? Köszönöm!

Öreg Tölgy # 2015.03.04. 11:45

Sajnos valamennyi kérdésedre a válasz: nem. Azaz nem fogsz a Nagy Ignác utcában maradni, mert az nem letöltőház, nem lehet elkerülni (legalábbis jogszerűen, ha csak nem akarsz újabb 5 évet bujkálni), és kedvezmény sem adható belőle. Esetleg próbálj meg fizetés nélküli szabadságot kérni.

Laci8811 # 2015.03.04. 09:01

Üdv!

Még 2012 ben kaptam garàzdasàgért 60 òra közérdekü munkàt , pártfogom mondta hogy vàrjak a papirra hogy hol és mikor kell jelentkeznem ! Eltelt egy év nem jött semmi közbem bevallom meg is feletkeztem rolla lakcimem megvàltozott és nem jeleztem :S 2015 januàrban igazoltatàs soràn kiderült hogy köröznek , 2014 decemberben adtàk ki be is vidtek a Gyors kocsi utcai fogdàba ahol egy napot töltőtten aztàn elvittek a birosàgra ahol közölték hogy 8 nap foghàzra àtvàltja ! elhalasztottàk 3 honappal ! Kérdéseim a következők: Nagy ignàc utcai intézetbe kell jelenzkeznem ott is fogok maradni ? Esetleg lehet tenni valamit hogy ne keljen letőltenem ? Vagy esetleg valami kedvezmény hogy kevesebb napot ? Sajnos nincs annyi szabadsàgom , és nem szeretném munka helyem elvesziteni mert albérletben lakom és nem lenne hova mennem :S ! Előre is köszönöm , a segìtséget !