Köztisztviselő elleni támadás


lajcsó # 2015.03.18. 09:52

"Néha már azon vagyok, hogy vissza kellene vonni az egészet"
Mit akarsz visszavonni? A feljelentést a főnököd tette, egyébként ő sem tudná visszavonni.
A főnököd bizonyára a te vallomásod alapján tette meg a feljelentést. Ha a büntetőeljárás során úgy nyilatkoznál, hogy nem történt semmi, akkor majd arra is elfogadható válszt kell adnod, hogy miért állítottad az ellenkezőjét a főnöködnek. Szóval ne kavarj, mert könnyen belemászhatsz egy hamis tanúzásba és a végén te kerülsz a vádlottak padjára!

trendi # 2015.03.17. 06:16

Tisztelt Ügyvéd Úr !
Köszönöm a választ!

Néha már azon vagyok, hogy vissza kellene vonni az egészet, de ha a kollégáimra gondolok, akkor pedig úgy érzem nem szabad hagyni a dolgot... talán megszeppen egy kicsit az illető... talán...
Tegnap volt ismét ügyet intézni az illető, de a főnököm kíséretében jött hozzám.... a szívem a torkomban dobogott... (felmondtam ugyan, de még a héten dolgoznom kell)
Természetesen még ő van megsértődve...

Egyébként letagadta azt, hogy meglökött, és ezt senki nem látta, viszont az ordibálására több tanú is volt...

lajcsó # 2015.03.16. 15:11

Ez eljárásban minden bizonnyal tanúként fogsz részt venni. Tartanod nem kell semmitől, csak mond az igazat!

Véleményem # 2015.03.16. 12:45

Várhatóan majd beidézi a hatóság az eljárás során. A tájékoztatást majd ott megkapja mi várható a továbbiakban.

trendi # 2015.03.16. 05:29

Üdvözletem!

Kb 2 hete munkavégzés közben megtámadott egy ügyfél( lökés, és hangos, trágár szidalmazás). A munkahelyem hivatalból feljelentette az illető ügyfelet!
Bár semmilyen sérülésem nem keletkezett, de a történtek hatására felmondtam a munkahelyemen. A kérdésem az, hogy milyen tortúrára számíthatok még, soha semmilyen rendőrségi ügyem nem volt.. tartok az egésztől...