hamis tárgyfelvétel az egyetemen


Rexor # 2015.03.24. 08:56

Az az igazság, hogy egyetemi bizottság döntése alapján nem igazán lehet senkit sem börtönbe zárni (még Nyilas Misit sem tudták). Magánokirat hamisítás azért lehet a dologból, de ennek sem látom sok esélyét, szerintem egy ejnyebjnyével megúszod.

Buta diáklány # 2015.03.23. 06:59

Tisztelt Fórumozók!

Abban az ügyben kérném a segítségüket, miszerint én az egyetemen szerettem volna látogatni és egyben teljesíteni (jogszerűen, vizsga keretében) egy tantárgyat, ami azonban az egyetem egy másik karán volt, mint ahol én tanultam. Ezért nem engedték volna meg, én pedig egy meggondolatlan lépés keretében aláírtam a tanár helyett a tárgyfelvételi lapot. Fegyelmi ügy lett belőle, csütörtökön tárgyalja az egyetemi bizottság. Arra számítsak, hogy börtönbe megyek? Álmomban sem gondoltam volna mindezt, azt hittem, legfeljebb törlik a jogosulatlan jelentkezést és kivetik a pár ezer forintos pótdíjat/büntetést. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én bizonyosan nem tudnék végigcsinálni egy rendőrségi eljárást, évek óta több, súlyos mentális zavarral küzdök (személyiségzavar, depresszió, pánikbetegség, anorexia nervosa). Valószínűleg kritikus, önmagamra nézve veszélyes állapotba kerülnék.

Válaszukat, véleményüket előre is hálásan köszönöm