Testvér feljelentés


groszfater@gmail.com # 2015.04.09. 20:32

Jó, és mi-van most az emberségeddel ?!

lacka25 # 2015.04.09. 20:14

Tisztelt Groszfater!

Nem a bátyám,hanem az öcsém.
És nem piszmogtam a papírokkal,hanem nem akartam vele foglalkozni,mert csak az öcsém és a szüleink miatt sem.Ráadásul nem szeret az ember bíróságra járni,inkább dolgozni járok.
Ha már viszont így alakult akkor én állok elébe az ügynek,mert nem hiszem,hogy abban hibázik az ember ha a szülőjét megvédi egy rossz embertől legyen is az akár a fia.Ha hibáztam akkor az csak jogilag lehetséges emberileg nem!

groszfater@gmail.com # 2015.04.09. 19:11

Addig piszmogsz az ambuláns papírokkal amíg elévül ez
a kis "bunyó".
Az elévülési idő annyi mint a kiszabható büntetés.
A bátyád keze gyorsan eljár de az esze is gyorsan forog
Ő hamar feljelentett téged míg te a papírokkal bajmolódsz..

lacka25 # 2015.04.09. 18:47

Az én ambuláns papírom meg van egy 2013as verekedéséről amit itt követett el nálam.Benne 8 napon túli gyógyulás szerepel,hogy nálam járt 2013 május 5én,és megvert eszméletvesztésig..A kérdésem az volt ezzel az ambuláns lappal kaphatok e látleletet,mert az orvos anno azt mondta akkor kell látlelet,ha szükséges.
Most a járásbíróságról kaptam levelet,hogy az öcsém feljelentett 2014 dec. 27.én a szüleinknél tett verekedésért.Öcsém mint feljelentő én mint feljelentett szerepelek benne könnyű testi sértésért.

lacka25 # 2015.04.09. 17:42

Valaki valamit tud hozzá szólni az esetemhez?

lacka25 # 2015.04.09. 12:49

Tisztelt fórumozok!

Most kaptam kb fél órája levelet a járás bíróságról.
Az elejéről kezdve:
2013 május 5.én testvérem eljőtt hozzám felszólítva,hogy távozzak a házból,abból melyet a szűleimtől kaptam lakhatásra állandó bejelentett lakcímmel rendelkezve.
Szüleim nem engedik ebben a lakában lakni,mert,
Úgysem fizetne a rezsiben,mert 30 éves korára még 1 év munkaviszony sincs a háta mögött.Inkább lakjon ott náluk ingyen,ne a testvérén mondta ezt édes apám.
Aztán ezen az ominozusos napon eljőtt majd szó szót kővetett és nekem támadt.Rendőrséget hívott a párom,
Én a rendöröknek azt mondtam nem szeretnék feljelentést tenni a szüleimre nézve mivel,hogy betegek és ne kelljen nekik azt tudni,hogy két fiuk biroságra járjanak.Másod részt azért sem,mert akkor volt 2 év próba idős büntetése és nem akartam neki bajt.
Mikor a rendőrők elmentek bementünk ambulanciára ahol megvizsgáltak. Ott az orvos azt mondta látleletet később is lehet kérni ambuláns lap ellenében.
Ma kaptam a papírt,hogy 2014 karácsonyán elmentem a szüleimhez,öcsém csúnyán viselkedett,majd anyám utána
ment a szobájába és a barátnőjével kidobták a szobából.Ekkor kérdőre vontam miért kell ezt csinálni?
Majd nekem és unokaöcsémnek is neki ment.
A papirban az olvasható,hogy mi ketten voltunk ott és én kezdtem a verekedést.5 tanú látta az esetet,hogy mi történt.A kérdésem 2013ra visszamenőleg kaphatok látleletet?
Feljelenthetem még azért az ügyért?
Illetve a mostani hazugságaiért mit kaphat,kaphatok?
Köszönettel:Lacka25