20 évvel mindenképp megússza?


folyami géb # 2015.04.26. 16:28

Valószínű. Ráadásull szerintem az is közrejátszott, higy szerencsétlen sértett egy igen csinos kislány volt, ez a véglény meg egy "gyógyegér" fejű tipikus lúzer, akinek sejtésem szerint sohha nem volt még nővel kapcsolata. Ez is növelhette a dühét, frusztrációját, de ez sem kóros.

fekete mamba # 2015.04.26. 16:20

"nem 39, nagyjából 33 éves korában fogják kiengedni kétharmad feltételessel."

Sajnos ez valószínű, ezért írtam, hogy legkésőbb...

Egyébként egyáltalán nem hiszem, hogy elmebeteg lenne, utal erre bármi is? Szerintem csak egy szimpla sz@rdarab, aki úgy gondolta, hogy 22 ezer forintért ő megtehet ilyen szörnyűséget.

folyami géb # 2015.04.26. 16:15
  1. Nem 39, nagyjából 33 éves korában fogják kiengedni kétharmad feltételessel.
  2. Az elmeállapot orvosi szakkérdés. Nem tudhatjuk, a szakértők mit állapítanak majd meg, de mégis van egy érzésem, hgy teljesen normálisnak fogják találni.
ius latratus # 2015.04.25. 18:33

Óh, Istenem!
Ugye, nem gondoljátok komolyan, hogy a Velvet.hu legnagyobb fájdalma a 22 éves trafikos lány (sic!) halála?

gerbera317 # 2015.04.25. 18:33

ki fogják engedni, legkésőbb 39 évesen... Függetelnül attól, hogy megjavult-e...

Majd akkor megint megöl valakit, és akkor végérvényesen lesittelik. Hol itt a hiba? ;-)

fekete mamba # 2015.04.25. 14:30

Az az idióta ki volt, aki kitalálta, hogy életfogytiglant csak 20 évesnél idősebb kaphat, mikor a nagykorúság 18 év? Egy 19 éves szavazhat, szerződést köthet, de nem elég idős ahhoz, hogy teljes mértékben felfogja egy ilyen borzalmas tett súlyát, és olyan büntetést kapjon érte, amilyet érdemel? És itt még csak nem is a TÉSZ-ről van szó, ez a szemétláda "sima" életfogytiglant sem kaphat, azaz nem lehet, hogy ki fogják engedni, hanem MINDENKÉPP ki fogják engedni, legkésőbb 39 évesen... Függetelnül attól, hogy megjavult-e... Remélem ezután az eset után lesz olyan poltikai erő, amelyik felvállalja, hogy ebben az ügyben népszavazást kezdeményezzen, hogy minden nagykorút lehessen életfogytiglanra ítélni. Úgy gondolom, nem kétséges, mi lenne az eredménye egy ilyen népszavazásnak...

http://velvet.hu/…g._fruzsina/