Embercsempész mire számíthat?


Dr.Attika # 2015.08.10. 10:11
Dr.Attika # 2015.08.10. 10:10

Azért, hogy ne lehessen az ügyvédek szemére hányni, hogy a már elkövetett embercsempészet miatt kiszabott szankciókról nem tájékoztatják a nagyérdeműt:

http://mklu.hu/…csongrad.pdf

Dr.Attika # 2015.08.10. 09:18

Tisztelt Arnold94!
Az ügyvédi tanácsadás nem terjedhet ki arra, hogy a bűnelkövető tervezett bűncselekményei kapcsán a várható büntetőjogi szankciót latolgassa.
Az a tanács, hogy ne kövessen el ilyen bűncselekményt.
A védő tevékenysége mindenképp már csak az alapos gyanú közlése után kezdődik.

Suzy1980 # 2015.08.10. 06:25

Nem igen fognak válaszolni?Én már majdnem egy hete tettem fel egy hasonlo kérdést,és nem válaszolnak.Pedig biztos vagyok benne hogy van benne tapasztalat.főleg mostanában hogy ennyi menekült van.Az én ismerösöm másodszor kapták el,igaz németorszrágban..első alkalommal kapott 100 napot és felfüggesztettet melléje..sajnos a felfüggesztett alatt bukott le másodszor..most várunk hogy mi és mennyi lesz....

Arnold94 # 2015.06.07. 16:28

Valaki legyenszíves válaszolni

Arnold94 # 2015.06.05. 09:17

Tisztelt Ügyvéd Úr!
A Következő kérdéssel fordulok Önhöz.
Felfüggesztett börtönbüntetéssel meg lehet úszni embercsempészetet? vagy kis esély van rá? Itt most arról a formájáról van szó Hogy Szegedről Pestre szállít az ember pénzért határsértőket. Személy autóba 3-4 főt és tetten érik. Akik benne vannak a dologba azt mondják első lebukásnál, ezért maximum pár év felfüggesztett börtönbüntetés jár. De másoktól azt hallom hogy egyből letöltendőt adnak ilyenért. Melyik lehet igaz?
Köszönöm szépen Válaszát : Arnold