Kérdőív


wikike # 2015.09.19. 20:57
wikike # 2015.09.18. 17:14

Kelvin!
Köszönöm a tanácsot, módosítottam a voir dire eljárásnál! :)

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.09.18. 14:49

Kitöltöttem. (Én a voir dire eljárásnál lehet csillagozva odaírnám, hogy az micsoda. Nem biztos, hogy mindenkinek elsőre beugrik, hogy miről van szó.)
A 6. kérdésnél értem, hogy miért kérdezed, de a kérdés megfogalmazása nem tűnik nagyon szerencsésnek.

wikike # 2015.09.18. 14:05

Orvosoltam a problémát! :)
www.kerdoivem.hu/…v/829856191/

wikike # 2015.09.18. 12:05

Tisztelt Business Law!

Sajnálom, hogy ily módon is értelmezhető a kérdes. Nem a magyar állampolgárok megsértése volt a célom, a legkisebb mértékben sem. Nyilvánvaló, hogy össztársadalmi szinten is rengeteg pozitív tulajdonság sorolható fel. De az ok, amiért nem adtam meg olyan válaszlehetőséget az, hogy a feladatom szempontjából csak a negatív tulajdonságok számítanak (de a célom nem az, hogy egyoldalúan kedvezőtlen képet fessek a magyarokról). Viszont a kérdés tényleg úgy lenne reprezentatívabb, ha még hozzátennék egy "Ezek közül egyik sem" válaszlehetőséget is. Valamint a kérdésbe is beleírom, hogy most szándékosan csak az esetleges negatív tulajdonságokra kérdezek rá. Úgyhogy ezekett amint módom lesz rá, orvosolom is.

Az észrevételeit mindenesetre köszönöm!

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.09.17. 19:19

Kitölteném, de ha rákattintok a megadott címre, akkor nekem a kérdőív szerkesztő honlap jön be és nem maga a kérdőív.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.09.17. 19:14

De, egyet muszáj bejelölni. Így eléggé torzít a mérés.

wikike # 2015.09.17. 17:26

Tisztelt Business Law!
Nagyon örülök neki, hogy belekezdett a kitöltésébe!!!
Sajnos nem változtathatom meg, hiszen más adatokat kapnék, és a témához ezek az opciók a relevánsak nekem!
De helyette, akkor itt átformálom a kérdést: HA választani kell melyiket választaná?/Melyik igaz a leginkább?
(Egyébként úgy emlékszek úgy lett beállítva, hogy nem kötelező kitölteni, tehát nyugodtan lépj tovább a következő kérdésre :) )

wikike # 2015.09.17. 12:12

Kérem segítsék munkámat a kérdőív kitöltésével!
Köszönöm!
http://www.kerdoivem.hu/…v/829856191/