Középmértéknél hosszabbat? MI VAN?!


Attila111111 (törölt felhasználó) # 2015.11.11. 21:10

Nem tisztem beleszólni mások vitájába, előre is bocs érte.
Milyen aberrált embernek kell lennie ahhoz, hogy kitaláljon olyat, amit ez a "gyilkos" is kitervelt, miképpen fagyállót önt a boraiba. Ez egy elvetemült barom! Remélem, hogy életfogytig adnak neki, mert egy cseppet sem tudok vele együtt érezni! Elítélem azt is, hogy bárki lopjon, de az végképp elítélendő, ha legyilkolom őket! Hol van itt az arányosság elve??? Viszik a piámat, akkor megmérgezem? Az véletlen se jutott az eszébe, hogy úgy zárjam el a piát, hogy ne tudják ellopni. Remélem lesz egy pár éve átgondolni ezt, mert aki evvel együtt érez, aligha hiszem, hogy normális. Mamba én vagyok az az egy akit felháborít az ilyen viselkedés forma és pártolom és támogatom ítélet súlyosbítását.

ius latratus # 2015.11.11. 20:13

folyami géb

Én leírhatom, semmi nem köti kezem: talán, nem minden ok, s előzmény nélküli a közhangulat változása.
Ne legyen már mindenki vak...

ius latratus # 2015.11.11. 20:08

Óh, nem.
Én maga vagyok az agyagba döngölt bunkóság.
Nincs itt szellemi színvonal, csak a mocsár maga.
A mélység.
A fertő.
S ebben dagonyázok.
Imádom.

folyami géb # 2015.11.11. 20:08

Én emlékszem, a 90-es évek elején valahol Borsodban egy gazda áramot vezetett a kerítésébe. Két kis cigánygyerek égett fenn rajta, a koma 10 évet kapott. Egy kis prüttyögés volt az ítélet után, aztán semmit.

Ennyit .urvult azóta a közhangulat.

ius latratus # 2015.11.11. 19:18

Igen.
Ilyen, amikor a PC veszi át a józan ész helyét.
Sötétség? Én azt sajnálom, hogy az egyik csak beteg lett.
Na, erre varrjál gombot!

groszfater@gmail.com # 2015.11.11. 17:24

Remélem az ügy súlyahoz méltó mértékű tömegtüntetés lesz a Sándor palota előtt..

Még te-sem leszel ott, csak itt hőzöngsz !

fekete mamba # 2015.11.11. 17:03

Hét évet kapott. Egy tisztességes, dolgozó ember, akit Magyarország igazságszolgáltatása eltaposna. A mai naptól ép igazságerzettel rendelkező ember nem tisztelheti a magyar igazságszolgáltatást, nem lehet a magyar hatályos jog a mérce. Egyetlen kommentet sem olvastam a facebook-on, aki ne állna ki a gazda mellett. Remélem az ügy súlyahoz méltó mértékű tömegtüntetés lesz a Sándor palota előtt...

Sherlock # 2015.10.22. 15:36

Az elég messze van még az 5 milliótól.

fekete mamba # 2015.10.22. 15:35

Nem, de vannak netes kommentek, stb...

http://www.gyakorikerdesek.hu/…lt-__oldal-2

Kovács_Béla_Sándor # 2015.10.22. 12:02

a társadalom többsége által helyesnek tartott cselekményről beszélünk...
Mert neked van egy műszered, amely halálos pontossággal jelzi, mit tart helyesnek a társadalom többsége.

fekete mamba # 2015.10.22. 11:32

http://index.hu/…novemberben/

Az ügyész középmértéknél hosszabbat akar? Mi van?! Ha valahol, hát itt indokolt lenne az enyhítő szakasz alkalmazása, és felfüggesztett kiszabása előzetes menetesítéssel, hisz egy formailag valóban halált okozó testi sértésnek minősülő, azonban a társadalom többsége által helyesnek tartott cselekményről beszélünk... Remélem a két ülnök ezúttal megmutatja, hogy nem dísznek van ott, és a társadalmi igazságérzetnek megfelelő ítélet születik...