Üzletszerű csalás


Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.12.26. 13:18

Próbáld meg ismerősnek kiadni az ingatlant, vagy legalább elérni azt, hogy valaki rendszeres odajárjon.

Panaszt azért nem tudsz benyújtani, mert nem volt ügyvéded. A Be-ben megvannak az esetei, hogy mikor kötelező az ügyvédi képviselet, illetve te is hatalmazhattál vona meg ügyvédet.

folyami géb # 2015.12.26. 13:17

Ha sokallottad a büntetést, miért nem fellebbeztel? A védő hiányára nem panaszkodhatsz, nyilván nem volt kötelező a védelem. Most már maximum kegyelmet kerhetsz, amire nem sok esély van.

Tomcsika # 2015.12.26. 13:10

Télleg így történt....
2. rendbeli vádlottként összes rendbelit én vittem mivel én számlaszámomra érkezett a pénz, nem is tudtam erről , közös bankkártya volt . 1. rendbeli vádlott meg elhalálozott......
2 hónapja várom BV behívót de semmi......

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.12.26. 13:07

de mivel az első rendbeli vádlott meghalt nekem kellet vinni az összest” - aham...

Panaszt nem nyújhatok be hogy nem volt ügyvéd?
” - jaj ne...

de ez közbejött.......
Sajnos ilyen az én szerencsém...
” - oh...

Felelősségvállalás nulla...

Tomcsika # 2015.12.26. 12:59

TIsztelt fórum!
BŰnösnek mondtak ki szabálysértési értékhatárt meg nem haladó csalás 16 rendbeli csalás miatt.
Ügyvédem sem volt 300 kmt utaztam a bíróságra. A 16 ból 3 at követtem el én de mivel az első rendbeli vádlott meghalt nekem kellet vinni az összest.
8 Hónap letöltendőt ' 1 év közügyektől eltiltást kaptam sajnos fogházbüntetéssel a kár 80 ezer ft.
Teljesen egyedül élek, rokonaim meghaltak, ha börtönbe leszek 99% felfogják törni a házam, elvileg kötnöm kéne lakatlan házra biztosítást...
A biztosító szerint minnél jobban felviszik díjt annál jobban járok 1 évre előre.....
ÍGy nem követek el még egy csalást véletlen?
Panaszt nem nyújhatok be hogy nem volt ügyvéd?
Mindenképp megszeretném úszni a fogházt.
Munkahelyemen jövőre hatósági ügyintéző + rendszergazda lettem volna, de ez közbejött.......
Sajnos ilyen az én szerencsém...