Távolmaradás


Amon # 2016.01.12. 20:48

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
Sajnos rossz döntéseket hoztam,értelmes ember léttemre.
Remélhetőleg Isten segít:)
Mégegyszer köszönöm!

folyami géb # 2016.01.12. 19:10

Nem, nagy valószínúséggel csak a tárgyalásig. Utána meg nagy valószínűséggel -okirathamisításért - kapsz egy pénzbüntetés vagy egy felfüggesztettet, és te verheted a fejed a falba, hogy soha ne kerültél volna börtönbe, ha nem kezdesz el ravaszkodni.

pappcs # 2016.01.12. 19:05

Ha körözést adott ki, akkor csak a lakcímed fogják meghatározni és idézni. Ha elfogatóparancsot, akkor viszont ahol találnak onnan visznek a bíró elé, aki aztán nagy eséllyel elrendeli az előzetes letartóztatást vagy esetleg a tárgyalási őrizetet... nem célszerű csak úgy nem elmenni...

Amon # 2016.01.12. 16:24

Jó estét/napot!

Szeretnék egy gyszerű kérdést feltenni.
Már majd egy éve nem tartózkodom otthon,családi gondok miatt,és így nem veszem át a leveleket sem.
Lényeg hogy ma volt egy tárgyalás,asszem okirathamisitási ügyben amiben tudomásom szerint gyanusított vagyok.
De anyagi okok miatt nem tudtam megjelenni.
Ismerősöm aki ott volt az irta nkem hogy Ápr 21rehalasztották a tárgyalást távolmaradásom miatt,és a bírónő holnaptól kiadatja ellenem a körözést.
Azt szretném megtudni hogy ez mit jelent? Ha "elkapnak" akkor börtönben fogok maradni életem végéig? Vagy ez milyen intervallumra vonatkozik?
Előre köszönöm a választ!