Pukli "lázadása"


Norbert M Sziraki Design # 2016.04.02. 18:02

Lehet, hogy látták a "Magyar reformok működnek" szlogent. Na erre az én zsebemben is kinyílt volna a bicska.

elfmage999 # 2016.04.01. 07:19

isis támadás szerintem nem esélyes, mo és portugália emlegetése pont azért történt, hogy érzékeltessék, hogy bárki szóba jöhet az unión belül.

Ha pedig demostrálni akarnák ezt a lehetőséget akkor sokkal könnyebb máshol megejteni ezt mint mo-on.

Persze ezt a józan paraszti logika szerint...

fekete mamba # 2016.04.01. 06:34

Egyáltalán nem vagyok fideszes, viszont azt az iszlám állam (Direkt kisbetűvel.)fenyegetést én komolyan venném. Egyáltalán nem irracionális azt feltételezni, hogy mosta kevésbé központi országok jönnek, azt üzenve, hogy egész Európa az ellenség...

efi99 # 2016.03.31. 20:49

Norbert
Off
Felesleges.
Nagy szerencséjükre sikerült megcsípni egy Iszlám Állam 3 sorost valamelyik honlapjukon, hogy a következő célpont "akár Magyarország is lehet". Ez kitart legalább fél évig hivatkozásul arra, hogy veszélyben a haza.
On
Lázadás, wazze.
Tényinek az is lázadás lenne, ha egy lázas megfertőz egy másikat.

Norbert M Sziraki Design # 2016.03.31. 19:11

Ez bizony legalább az alkotmányos rend erőszakos megváltoztatásának a kísérlete és bolondgyorsan terror elleni törvényi szankciók tetemes szigorítását ígényli a helyzet felszámolása.

mamamacoka # 2016.03.31. 15:01

fájdalmas tény, hogy mindig léteztek "Tényi Istvánok" - csak lehet hogy éppen másképp nevezték őket, - ez a feljelentési indoklás olyan szánalmas,....

capisca # 2016.03.31. 11:48

KBS

Ő nyilatkozta, hogy a FIDESZ tagja, de igaz bárki bármit mondhat.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.03.31. 11:34

Capisca: egyrészt állítólag a Fidelitas tagja. De ez sem biztos, mert ez érzékeny adat, maga a szervezet nem adhat róla felvilágosítást. Másrészt a Fideszt is feljelentette már.
Az úr nyilvánvalóan beteg, az ilyesmi párfüggetlen.

elfmage999 # 2016.03.31. 10:09

Én biztos vagyok benne hogy lesz nyomozás.

Az eljárás a büntetés maga.

capisca # 2016.03.31. 08:16

Tény István a Belvárosi (V. kerület) Fidesz szervezet tagja, azonban a FIDESZ-ben nem tölt be semmilyen tisztséget.

Ő egy picit túl komolyan gondolja a párt tagságot és mindenkiben aki a pártja vagy annak vezetősége ellen fellép azzal szemben jogi lépéseket tesz. Leegyszerűsítve egy egyszerű tulbuzgó hülye gyerek.

fekete mamba # 2016.03.31. 07:49

Nem tudom ki az Tényi István, de csodálkoznék, ha ellenzéki lenne...:) Azért abban szerintem mindannyian egyetértünk, felteszem folyami géb és KBS is, hogy ez egy vicc, és épeszű ember nem gondolja, hogy Pukli ilyen bűncselekményt követett volna el.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.03.30. 22:49

Hagyd, ilyen egyszerű a világképe: vannak a hülye fideszesek, meg van a szürkeállomány ellenzékben. Talán emlékszel: "vagy mi leszünk itt, vagy Mucsa".

folyami géb # 2016.03.30. 19:12

Ne is olvasd, még megzavarná a prekoncepcióid.

végrehajtó1 # 2016.03.30. 18:47

Cikket nem olvastam de biztos fides potentát volt...

Dr.Attika # 2016.03.30. 14:12

Fölröppent a hír, hogy Pukli igazgatót egy magánszemély feljelentette a Btk. 256.§. (1)bekezdésébe ütköző , de a (3) bekezdés szerint minősülő "lázadás előkészülete" miatt.
A tényállás :
http://www.atv.hu/…-pukli-ellen

Kérdés: konkrét személy meggyanúsításához elegendő a tényállás.