Közveszélyel fenyegetés


gergo696 # 2016.04.26. 07:15

Üdv! A történetem a következő.Egy este a Tescobol el emeltem 3 db Pc játékot. Ez is többek között a függőségem (volt).Ezután egy utcai nyilvános telefonfülkéből.Felhívtam a 112 .-es segélyhívószámot.Ezután a dízpécsertől megkérdeztem mi jár a lopás.-ért ő ugye tudni akarta az adataim illetve honnan loptam és hol vagyok ki vagyok.Azt tudni kell hogy nem voltam éppen józan állapotomban. Kb 2doboz rivotril és jó pár feles volt bennem... tehát nem hazudom emlékszem ,de részletekben a történtekre. Na szóval ezek után ugy be mérgeltem magam hogy azzal zártam a "beszélgetést" hogy a következő egy csőbomba lesz. Helyet időt személyt semmit nem neveztem meg.Mivel természetesen még olyan állapotomtól függetlenül se gondoltam ezt komolyan.Nem tudom egyáltalán miért hívtam fel fel sem tudom fogni,de nem is ez a lényeg most.Ezután természetesen elő lettem kerítve.Megjelentem vissza adtam a cd-ket sértetlenül ez megtérült.Nem tagadtam semmit amit el követtem el követtem.Viszont majdnem agyvérzést kaptam amikor szembesítettek ugye ezzel hogy mit valósítottam meg és nagyon örülhetek neki hogy nem mondtam helyet címet stb mert nagyon sokba került volna nekem.Ugye az ügyet most le zárták tovább küldték az ügyészség felé.Na most azt mondta az ismertető dátum szerint nem adhat még felvilágosítást nekem.Viszont azt mondta több ízben ejtve lettek dolgok viszont más bűncselekmény kategóriába eső dolgot megvalósítottam.Kérem segítsenek mik lehetnek azok? Azt elfelejtettem leírni hogy kezelés alatt állok és igazságügyi szakértő és elmeszakértő ki lett rendelve. A válaszokat köszönöm.