Rendőrségi eljárás


Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.02. 10:21

A főorvos úr már megint nyitva felejtette a hétvégére az irodaajtót, a gépet meg nem védi jelszó...

Burn Out # 2016.07.02. 08:53

biznis: ez most mire volt jó?! Népköztársaság, mi? megártott a meleg?

biznis # 2016.07.02. 06:49

szikszai erika nyiregyhaza szabolcs megye,rendorsegnel meg dolgozik, BUNOZO !!!!

biznis # 2016.07.02. 06:15

nyiregyhaza szikszai erika RENDOR BINCSELEKMENYBE KEVEREDE

ha valaki lelep a jardarol ejjel 11h kor azt 150 eft ig terjedo kozlekedesi szabalyok megsertesevel sulytja a kedves erika !
de ha erika okiratot hamisit hogy a magyar nepkoztarsasag adatbazisat megvaltoztatja HAT AZ MEG SEM TORTENT !!!!
a kedves nyiregyhazi szikszai erika aki meg a rendorsegnel dolgozik, hat,
buncselekmenybe keveredett!!

Öreg Tölgy # 2016.06.29. 15:24

Jaj,köszi, bocs: figyelmetlen voltam.

Javítás: akkor némileg megkönnyítetted a dolgodat.

groszfater@gmail.com # 2016.06.29. 14:50

Öreg Tölgy!

Stage:„,nem írtam alá a papírt hogy nem bántalmaztak.

Öreg Tölgy:„Mindenesetre jól megnehezítetted a dolgod azzal, hogy aláírtad, hogy nem volt bántalmazás.

Stage # 2016.06.29. 13:38

Ironikus. Elvered az asszonyt, bevisznek, elvernek és fel vagy háborodva.

végrehajtó1 # 2016.06.23. 05:43

Írd le a történéseket csatold a látleleteket és tegyél feljelentést az ügyészségen.Tértis levélben vagy az ügyészségen található posta ládába dobd be.

Öreg Tölgy # 2016.06.23. 04:53

De nem ám, mert a magyar eljárásjogban szabad bizonyítási rendszer van, ezért az összes adat irat ismerete nélkül erre felelősséggel nem lehet válaszolni, és még akkor is ott van a bíró szubjektuma. Mindenesetre jól megnehezítetted a dolgod azzal, hogy aláírtad, hogy nem volt bántalmazás.

Burn Out # 2016.06.22. 19:29

Erre a kérdésre érdemi választ biztos nem fogsz kapni. Max. annyit, hogy 50 - 50 % az esélyed.

yenifer # 2016.06.22. 19:09

Tiszteletem! Egy kényes ügyben szeretnék tanácsot kérni,tudom hibás vagyok mert megütöttem a nejem.Bevittek a rendőrségre,annyira bántalmaztak,hogy bevittek a sürgösségire,mert vért hánytam,tele vagyok külsérelmi nyomokkal.Amikor kiengedtek,nem írtam alá a papírt hogy nem bántalmaztak.Ez szerintem nagyon durva dolog,látleletet vetettem,és ügyvédhez szeretnék fordulni ez ügyben.Az lenne a kérdésem hogy milyen esélyeim lehetnek ebben az ügyben.Válaszukat előre is köszönöm