Brutto 1.3Gramm fűvel kaptak el, mire számíthatok?


James Oliver # 2016.08.12. 11:04

Üdvözlöm a Kedves Fórumozókat!

Tegnap a kocsimból kiszállva, kb. 20 méter megtétele után mellém álltak a Rend őrei, majd hárman kipattantak és igazoltattak. Amivel nincsen semmi gond, de azzal igen, hogy volt nálam kb. 0.7-0.8 gramm nem a legjobb minőségű fű, és egy dohányőrlő, amin a papíron kábítószergyanús anyagok vannak.. A válltáskámban volt a Marihuána, természetesen a táskámat elvették és meg is találták, mindezt gondolom vette a kamera, mert a rendőrautó motorháztetején pakoltam ki amit Én csináltam, addig az egyik a zsebembe turkált, a másik a táskámat pakolta ki, aztán jött a kocsi is, mert mondtam, hogy azzal vagyok. Bevittek, fogda, kihallgatás. kb. 17:00kor vittek be, majd 22:50 fele kiengedtek.. Volt vizelet vizsgálat, azt mondták házkutatás is lesz, de amíg bent voltam nem volt. Aznap nem fogyasztottam, de előtte pár nappal viszont igen, gondolom ezt ki is fogja mutatni, egyértelmű. A lényeg itt kezdődik. Soha nem volt ilyen ügyem a rendőrséggel, ez az első dolog, sőt semmilyen ügyem, gyorshajtáson kívül, meg mint tanú. Tehát be voltam parázva mint az atom, és teljesen zavart voltam, így tettem vallomást. Elmondtam, hogy hol vettem, egy ami nálam volt szórakozóhelyen, de egyébként a Keletiből szoktam. Kérdezte függő vagyok-e, ott Én nem tudtam választ adni, de aztán abban egyeztünk meg, hogy függő vagyok, mert hiányzik a szer, de ez nem igaz. 2 hete kezdtem el csinálni, mert ért egy "kisebb" magánéleti probléma, és mivel nem iszok, ebben láttam a menekülést, hülye voltam.. A lényeg az, hogy Én nem vagyok függő, és nem tudom, hogy a vallomásomban elmondottak alapján miszerint Én mégiscsak az vagyok, mire számíthatok?!
Esetleg jobban jártam volna ha elmondom, hogy nem vagyok függő?! Az az igazság, hogy nem voltam magamnál, tehát a nem tiszta fejjel tettem a vallomásomat.. Elméletileg most elterelés lesz, bár nem tudok semmi, hogy küldenek egy levelet és majd mennem kell, vagy nekem kell keressek ilyen helyet?! Tudom, hogy elég nagy hülyeséget csináltam, de félek, hogy a "hamis" vallomást miatt, miszerint Én függő vagyok, durvább megítélést kapok majd.. Meglehet változtatni a vallomásomat, vagy bármit tehetek még ez ügyben, esetleg hagyjam, hogy most már menjenek a dolgok, ne variáljak, csak rosszabb? (Bár amikor a vizeletet vették, végeztek rajtam "gyakorlatokat", ezt csináld, azt csináld, és Doktornéni alapján, nem vagyok függő, legalább is a papíron ez áll, erre Én meg azt mondom az vagyok, azt sem tudtam mit mondjak..) Nem vagyok kiskorú, 23 éves vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv.