Reintegráció


bardi # 2017.05.30. 05:29

Tisztelt Fórumozó!
Én 2017.02.16 óta reintegrációs őrizet alatt lévő elítélt vagyok 2017.11.27-ig. Eddig minden rendben volt. Sikerült végre egy jó munkát találnom egy kisvállalkozónál. A bíróság a kérelmemnek megfelelően végzésben módosította a mozgási zónámat. Kérelmemben leírtam a bíróságnak és írásban is és szóban is közöltem a pártfogó felügyelővel, hogy a munkáltatómmal nem közöltem a státuszomat, érthető okokból. Két nap munka utáni első szabadnapomon a pártfogó kiment a munkahelyre és mindent elmondott. AZ hogy én egyébként papíron börtönben vagyok, szóval mindent. Ott fontoskodott, szabályokat írt elő stb. Természetesen a munkáltatóm megdöbbent, többet nem kell mennem... Kérdésem van e joga ilyen kényes személyes adatokat, amiket kezel harmadik személlyel a tudtom nélkül közölni? Egyáltalán volt e jogosítványa ehhez az egészhez? Kihez fordulhatok annak megállapításáért hogy törvényesen járt e el? BV Ügyészhez, vagy az Adatvédelmi Hatósághoz? Hogyan tudom elérni hogy másik pártfogót kapjak helyette? Nem akarom ezt annyiban hagyni! Kérem segítsen!Köszönöm

Öreg Tölgy # 2017.05.29. 13:57

Nem igaz.

Füge75 # 2017.05.29. 09:16

Tisztelt Öreg Tölgy! Èrdeklődnék, hogy valós-e az a hír, hogy csütörtökön dönt a parlament a további reintegrációs kedvezményekkel? Igaz, hogy Magyarországkapott több ezer lábbilincset ès az enyhe fokozatú elitéltek megkapják? Hiába szándèkos bűncselekményt követtek el akkor is megadják az egy èvet a túlzsúfoltságra való tekintetre? Köszönöm