elfogatoparancs


free # 2006.04.05. 13:50

Hogy kivan adva az elfogatoparancs az bisztos az otthoni lakcimemre erkezett is egy level amibe leirnak reszletesen mindent az ugyrol.A nyomozast felfugeszto hatarozatot is kikuldtek!Most ilyen erteknel elkepzelheto az hogy kiadtak a nemzetkozi elfogatoparancsot azota?Ez lenne a legfontosabb es ez utan igazabol honnan lehetne utana nezni?
Elore is koszonom a valaszokat!

péterapó # 2006.04.05. 11:30

Mármint a gyűjteményben.


Polgár légy, ne alattvaló!

péterapó # 2006.04.05. 11:29

Nekem van egy zártörés vétsége miatt kibocsátott ep.


Polgár légy, ne alattvaló!

Nick Name # 2006.04.05. 04:23

Láttam én már nemzetközi elfogatót hivatalos személy elleni erőszak alapesete miatt. Elméletileg nem zárja ki semmi.


Nick Name

péterapó # 2006.04.04. 23:39

free !

Az általad írt 120.000 Ft
kisebb értékre elkövetett cselekménynek minősül ( tízezer forintot meghalad, de kétszázezer forintot nem halad meg,)

Emiatt nem valószínű, hogy elfogató parancsot adnak ki ellened....
..csak úgy kérdem, ha nem fogtak el,honnan ismered az elfog p.kiadásának időpontját?

Üdv P.


Polgár légy, ne alattvaló!

ObudaFan # 2006.04.04. 21:31

Illetve hülyeséget írok, pont telik, és az elévülési idő 3 év. Nyilván a felfüggesztéstől számítva, mert előtte volt nyomozási cselekmény.

ObudaFan # 2006.04.04. 21:29

Az ismeretlen helyen tartózkodó elkövetővel szemben az elévülési idő nem telik.

free # 2006.04.04. 14:58

Ha valaki ellen m.orszagon elfogatoparancs van kiadva mennyi az elevulesi ido ha 120000ft erteku lopassal gyanusitjak?
A masodik kerdesem ha nemzetkozi korozes is ki lett adva akkor az elevulesi ido ugyan annyi marad?Ilyen erteku lopasnal letezik az hogy kiadjak a nemzetkozi korozest?Es ha igen ezt honnan lehet megtudni?Egy ugyved utana tudna nezni a dolgoknak es nem lehet abbol barmi fele proplema?

A m.orszagi elfogatoparancs kiadasatol azota eltelt 3ev!