Bejelentés jogosulatlan szofverhasználat gyanujáról


macicicalány # 2007.01.26. 09:18

Sziasztok!

Nem ide tartozik, csak van egy dolog :

lamerka (törölt felhasználó) 2007.01.21. 22:31:37
[hozzászólás törölve]

Gratulálok! Eddig miért nem lehetett ezt megtenni? Miért kell az ilyenekkel vitatkozni?

Üdv. : Dia

blade # 2007.01.23. 14:41

Kea!
Teljesen igazad van! :-)
Mégis...
Én utoljára az óvodában árulkodtam:-))

Lamerka! Te Nemzet Gyöngye!:-)))
Maga a megtestesült Erkölcs!:-))
Tüntessenek ki azért mert felnyomtad a szomszédot!:-))))
Szerintem ezt a kis történetet barátaidnak ne meséld el mert kiröhögik a belüket!:-))
A slussz poén meg az lesz ha te húzod a rövidebbet :D
Amúgy meg nem vagyok sáros,de ha az is lennék majd megfürdök!:-))

Most lesülyedtem a szintedre...mert felvettem a "kesztyűt".
Többet ilyet nem teszek.

kea4 # 2007.01.22. 20:34

Persze, hogy tiszta óvoda. De csak azért, mert mindenki felveszi a kesztyût.

Üdv:
KEA.

kanoslajos # 2007.01.21. 21:35

Ez a topik tiszta óvoda , sztem lamika egy megcsalt vénkisasszony aki igy akar bosszút állni az ex-pasiján.

Röhej

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.21. 21:31

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.21. 21:28

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.21. 21:23

[hozzászólás törölve]

blade # 2007.01.21. 15:45

Na a kukacoskodó nö! no comment :-)

Traffic # 2007.01.21. 15:14

T. blade!

Nyugottan mondthatom hogy egy szánalmas megmerem kockásztatni hogy nöszemély vagy! de ha férfi akkor én kérek elnézést az 1-esel kezdödök között!:-)

A nők nevében kikérem magamnak!
Úgy gondolom, hogy faji, etnikai, nemi, stb. hovatartozást nem kéne firtatni ebben az amúgy is teljesen szétoffolt topikban.
S ha már ilyenre vetemedett a T. hozzászóló, akkor kéretik a magyar helyesírás szabályait is figyelembe venni.
Én kérek elnézést.

blade # 2007.01.21. 11:15

Lamerka!
Végigolvastam ezt a kis topokot amit létrehoztál...
Nyugottan mondthatom hogy egy szánalmas megmerem kockásztatni hogy nöszemély vagy! de ha férfi akkor én kérek elnézést az 1-esel kezdödök között!:-)
Te egy gusztustalan bosszú hadjáratot inditottál aminek a tényleges okát nem irod le de szerintem senkit nem is érdekel. Remélem hogy az ügy végén hamis vád, rágalmazásért, stb... fog feljelenteni az akit te meggyanúsitottál! Remélhetöleg nem keveset fogsz fizeti neki, ezért meg a biróságnak, plussz a kis ügyvédednek hogy kihuzzon a szarból amibe beleraktad magad!:-)
Majd akkor tanulsz abból hogy soha nem a más dolgával foglalkozunk hanem a sajátunkal! Kis spicli! Sok embernek ez a baja...

the big cat # 2007.01.20. 18:11

"Nade ez a tag annyira belefásult annyira romlott, hogy születésétől kezdve, vagy csak így akarja palástolni jelentéktelen, mivoltát"

"ez erkölcsi és anyagi téren is egy kis semmi, néha meglepő, hogy milyen agresszív magatartással akarja ezen negatív tulajdonságait leplezni"

Én nem ismerlek, így véleményt csak itteni működésedből tudok alkotni, de meg kell kérdeznem: Néztél te már tükörbe?

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.20. 16:42

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.20. 16:38

[hozzászólás törölve]

Pjotr # 2007.01.18. 16:43

Balázs az ilyen vonatkozásban senkit nem érdekel, hogy a microsoft és az állam között milyen megoldás van.
A lényeg az, hogy sok ember legálisan juthat hozzá ingyen.
Nem kell ellopni, minek...
Azt kéne elfogadni, hogy a windows nem jár alanyi jogon mindenkinek.

Balázs_ # 2007.01.18. 06:41

"Lamerka hozzáálása visszatetszést kelt ennek ellenére mindenkiben, pláne úgy, hogy azzal vádol, hogy biztos lopta a windowst meg a programokat mert azt nem tudja, hogy pl. a Microsoft sok embernek bizotsítja ingyen(!) a windowst és egyéb programokat, pl. minden felsőoktatásban lévő diák és tanár megkaphatja."

Azért ehez annyit hozzátennék, hogy nem kell ám a Microsoftot dicsőíteni, hogy jajj, odaadta ennek a rétegnek ingyen, milyen nagylelkű. Szó nincs ilyenről! Ez ki van fizetve! Csak nem az adott személy, hanem az állam! Szóval ez egy nagy tévhit, hogy a Microsoft ingyen adja.

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.17. 16:27

[hozzászólás törölve]

Pjotr # 2007.01.17. 15:58

Még véletlenül sem akarok hitvitát a dologból.
De senki nincs rákényszerítve, hogy Xp és office fusson a gépén és ha képet kell szerkeszteni akkor fent legyen az egész Adobe programcsoport a gépén.
Otthoni használatra vannak ugyanolyan grafikus felületű linuxok ingyenes open office-szal, böngészővel, levelezővel.
Nem létszügséglet otthon milliós 3D modellezőket meg CAD rendszereket használni.
Az sajnálatos, hogy a legújebb játékot nem tudja megvenni a gyereknek, de a távirányítós autót sem lopja el senki a boltból, mert nincs rá pénze.
Ez egy jogi fórum szóval senki ne kezdjen el fikázni, hogy a linus szar, meg nem jó meg semmi ilyesmit!
Ha a jog felől nézzük, akkor ez bizony lopás, pláne úgy, hogy otthoni feladatokra lehet ingyenes szoftvereket találni.

Lamerka hozzáálása visszatetszést kelt ennek ellenére mindenkiben, pláne úgy, hogy azzal vádol, hogy biztos lopta a windowst meg a programokat mert azt nem tudja, hogy pl. a Microsoft sok embernek bizotsítja ingyen(!) a windowst és egyéb programokat, pl. minden felsőoktatásban lévő diák és tanár megkaphatja.

Pjotr # 2007.01.16. 16:30

Szerintem itt zárjuk le, akit még érdekel lamerka vagy a barátja az menjen az indexre vagy hasonló helyre, itt maradjunk a jogi kérdéseknél.

kaffer # 2007.01.16. 16:18

Kedves SuperMan (lamer), ha igazán a rosszat akarod üldözni, azt ne bosszúból tedd. Ha segíteni akarod a rendőrség munkáját (akikről megvan a személyes negatív véleményem), akkor segíts nekik úgy, hogy a Derrick tudásodat nagyobb halakra használod fel, és nem belerúgsz még egyet ebbe az "antiszociális" barátodba. Apropó, hogy lehet egy barátot ilyen mocskos módon bemártani? Miért villogsz a családod vagyonával, az elért életszínvonallal? Te mi adtál hozzá? Szegény antiszociális barátod egyetlen szerencséje a rendőr húga, aki aztán nehogy megbízzon valakit azzal, hogy ugyan nézzen már utána honnan jött össze ennyi pénz Mr. Arisztokratának, feleségének és egyke fiúknak? Na de, reagálva igazi kérdésedre, ha van rendőr a családban, ha nem, tapasztalatom szerint a zárt adatokat is könnyen (egész könnyen) meg lehet szerezni. Nem kívánok neked semmi rosszat, de ahogy leírtad, az antiszociális barátodnak semmi vesztenivalója nincs........
Jó lenne ha ezt a fórumot is (aminek a címe izgalmas tartalmat takar) komolyra fordítanánk.
Gyerek vagy még te. Egy lelkisérült gyermek.

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.16. 16:06

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.16. 15:51

[hozzászólás törölve]

Pjotr # 2007.01.16. 15:27

Ne haragudj, de ez a leírás pontosan passzol a te jellemedre, így a hszeid alapján pont ilyennek képzeltelek el...

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.16. 15:24

[hozzászólás törölve]

Pjotr # 2007.01.16. 15:10

Tévedsz, nem valószínű, hogy ebben a fórumban bárki is a törvénysértések mellett állna ki.
Itt a jogról van szó, az meg elég egyértelműen fogalmaz a szoftverekkel kapcsolatban.
Veled van a baj, meg a stílusoddal ahogy az egészet intézed.
Valaki megbánt egy fórumban, téged ismerve, valószínűleg igaza volt, erre te kicsinyes bosszúból feljelented, miközben lehet, hogy ezzel egy életre tönkrevágod.
Mindenki követ el hibákat és sért jogszabályokat, mindenkibe bele lehet kötni.

lamerka (törölt felhasználó) # 2007.01.16. 14:35

[hozzászólás törölve]