Folyamatos munkrend és az ünnepnapok


megyesida # 2004.02.08. 22:29

Folyamatos munkarendben, de 2 műszakban /06-18 ill. 18-06-ig/. Munkaidőkeret helyett havi munkaidő van, ami 192 óra. A változó műszak nagyon is változó. Változó és rendszertelen. /pl. hétfő szerda péntek nappal kedd csüt. szombat szabad, vagy egy nappal után 1 2 3 éjszakai kezdés, vagy vas. kedd csüt. szombat 18 órai kezdés majd egy nap szabad. És egyéb variációk. Biztos törvényes, de így fordulhat elő, hogy 2 nap szabadságomba kerül 1 éjszakai műszak./
Nagyon megnyugodnék ha biztosan tudnám, hogy ez így törvényes.


/pg/

the big cat # 2004.01.27. 15:53

Folyamatos munkarendben, azaz 3 műszakban, heti 7 napon, váltakozó műszakokban, és munkaidőkeretben?

anubis # 2004.01.27. 15:20

A csúsztatással csak egy a gond kedves Kitti, az, hogy a főnököm ötlete volt arra az esetre, ha hétvégén szüksége van a munkámra. Ezzel a felkiáltással az összes szabimat is kivetette velem 2003-ban, nehogy ne legyek rákényszerítve az év végén egy kis csúsztatásra.

megyesida # 2004.01.27. 06:53

Ide illik: vak vezet világtalant. Joghoz értők mintha nem mernének ebben a témában állástfoglalni. Én már egy éve képtelen vagyok megtudni, hogy közalkalmazott esetén folyamatos munkarendben dolgozva törvényes e, hogy a munkaszerződésben szereplő havi törvényes munkaidő 192 óra.


/pg/

Kitty # 2004.01.26. 22:41

Folyamatos munkarendben dolgozok, ami azt jelenti, hogy havi 2 teljes hétvégét bent töltök. Régebben csak havi 1 hétvégét dolgoztunk, de azért kellett áttérni a 2 hétvégére, mert azt mondták bent, hogy valamilyen törvény/rendelet szerint akkor jár csak az emelt műszakpótlék, ha minimum 2 hétvégét dolgozunk. Megpróbáltam utánanézni, de sehol nem találtam ilyet. Hogy is van ez?

Kitti # 2003.12.20. 13:10

Anubis!

Úgy gondolom, hogy lecsúszni csak a túlórát lehet.
Szerintem, ha a fizetett ünnepen való munkavégzés rendes munkaidőben történik, az nem túlóra, így a csúszás szóba sem jöhet. Ha a túlórát lecsússzák, szerintem az óraszám nem változik attól, hogy a pótlék mértéke milyen lenne. Magyarul nem duplázódik az órák száma. (Szerintem)

anubis # 2003.12.12. 12:44

Kedves Dodi!

Sajnos nekem két nem egymást követő szombaton és a második utáni fél vasárnap kellett dolgoznom, ami azt jelenti, hogy a második esetben egyetlen hétvégém sem volt, azóta pedig folyamatosan dolgozom, vagyis akkor a köv. héten nem kaptam érte szabadnapot, pihenni az azt követő rendes hétvégén tudtam. Pénzről itt szó sem lehet. Csak azt akartam tudni, hogy ez a két és fél hétvége lecsúsztatható-e három sima munkanapon vagy ez utóbbi túlzás lenne részemről.
köszi

dodi # 2003.12.11. 13:09

sziasztok!

Több éve dolgozom folyamatos munkaviszonyban, 90-es évekig 10% folyamatossági pótlékot írt ellő a munka törvénykönyve. Jelenleg nem jár. Az ünnepekre ill. vasárnapra eső munkanap helyet hétközben kell kiadni a szabad ill. pihenő napot. De egy teljes hétvégét mindenféleképen bíztosítani kell. Ezen felül elrendelt túlórát kell duplán fizetni, ha az szabadnapra esik.

anubis # 2003.12.10. 17:53

Kedves Kitti, én is úgy tudtam, hogy bérben a duplája jár, de mi van akkor, ha errôl szó sem lehet, mert csúsztatás van. Akkor is a fizetett ünnepen ledolgozott órák dupláját csúsztathatom le?

Kitti # 2003.12.10. 17:14

Véleményem szerint folyamatos munkarendben a vasárnapi pótlék nem jár meg, azonban ha valaki fizetett ünnepen dolgozik, azért mindenképpen jár pótlék. Minimum a bére duplája. (Gyakorlatban így van.)

anubis # 2003.12.10. 09:21

Kedves Royal!

Egy másik témánál én is felvetettem hasonló problémát, de nem reagált rá senki. Biztos nincs tv. az ilyesmire. Egyébként velem a nyáron minden szabimat kivetettek, így karira plusz napokat kellett dolgoznom, hogy akkor lecsúsztathassam. Sajnos fél év körül kezdetm és a főnököm a teljes szabim fölött rendelkezni óhatott, gondolva, hogy negyede, amivel rendelkezhettem, már letelt az első félévben, amíg nem nála dolgoztam.

Royal # 2003.12.09. 18:44

Hmm Senki nem kompetens a témában? Ugytudom a vasárnapot, és ünnepnapot duplán kéne díjazni... mi a helyzet folyamatos munkarend esetén?

Royal # 2003.12.04. 02:15

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a folyamatos munkarenddel kapcsolatban: Jár-e valamiféle pótlék, vagy bármilyen juttatás, ha ünnepnapokon, ill hétvégéken dolgozom? Aláirtam hogy folyamatos munkarendben fogok dolgozni, de meglepődve tapasztaltam, hogy bérezés szempontjából a karácsony is ugyanolyan nap, mint egy sima hétköznap. Felháborítónak találom, hogy benntöltöm a hétvégéimet, az ünnepnapjaimat, és ezért egy fillérrel nem keresek többet mint bármelyik átlagos hétköznapon. Törvényes ez így?

Válaszotokat előre is köszönöm.