fizikai közérzet javító tevékenység


ius latratus # 2015.02.09. 19:55

"Nagyon megakadtak ezen az egy dolgon, de a kérdésemben a frissítő és wellness masszázsról is érdeklődtem"

Arra kaptál választ. Az belefér a fizikai közérzet javításába.
A műszempilla nem.

"Meglepődnének Uraim, hogy mennyi hölgy szeretne szebb tekintetet pont azért, hogy Önöknek jobban tetszhessen"

Nekem tetszik a műszempilla, ahogy rebegteti, mikor FELnéz rám...
:)

krisztikriszti # 2015.02.09. 18:43

Köszönöm a hasznos hozzászólásokat, bár nem az Önök hozzá nem értésére voltam kíváncsi. Örülök, hogy ilyen jó hangulatban vannak, bár nem hiszem , hogy bárkinek is van itt alapja mások munkáját ilyen módon becsmérelni.Főleg úgy, hogy a leghalványabb fogalmuk sincs magáról a tevékenységről, a mikéntjéről, és a miértjéről. Nem a NAV-ot akarom kikerülni, hanem tájékozódni szerettem volna, hogy milyen más lehetőség van a vállalkozóvá váláson kívül, hivatalosan.Meglepődnének Uraim, hogy mennyi hölgy szeretne szebb tekintetet pont azért, hogy Önöknek jobban tetszhessen. Nagyon megakadtak ezen az egy dolgon, de a kérdésemben a frissítő és wellness masszázsról is érdeklődtem.

wers # 2015.02.09. 17:15

Hagymaszár? De remélem bio. :) Tuti nagyon édes lennék vele.

Na, az én kedvemért krisztikriszti ne vállalkozz, belőlem nem élnél meg. Szerencsére ez nálunk nem is elvárás.

ius latratus # 2015.02.09. 16:54

Igaz, az már a 7D, de enyém a szabadalom.

ius latratus # 2015.02.09. 16:53

Műszemnél kell műszempilla.
;)
Mondjuk, én hagymaszárból is meg tudnám csinálni.

wers # 2015.02.09. 16:46

Mire jó a műszempilla?

wers # 2015.02.09. 16:44

de a szempilla mátrixos dimenziókba történő felvitelét már -személy szerint - nem tartom annak.
ius latratus, nem értesz te ehhez :)))))

nem akarok vállalkozóit váltani, mert az baromi sok befizetéssel jár,
rossz hírem van, a nav bírság sokkal több

Sherlock # 2015.02.09. 16:32

azt hiszem hogy amihez nem kell OKJ vagy szakmai bizonyítvány, egészség-szépség területen, az közérzetjavító szolgáltatás

Attól ez még nincs így.

krisztikriszti # 2015.02.09. 15:20

joghallgatónak : azt hiszem hogy amihez nem kell OKJ vagy szakmai bizonyítvány, egészség-szépség területen, az közérzetjavító szolgáltatás. A kozmetika az természetesen csak eme okmányok megléte esetén végezhető, de pl.: a szempilla -legyen készítés, hogy ne építsünk, ha az zavaró kifejezés-nem az, mármint az u. n. műszempilla felrakás bármely típusa.

krisztikriszti # 2015.02.09. 15:15

...egyébként már 6D is van....az egy szintén másik technika :)

krisztikriszti # 2015.02.09. 15:14

A "D" a szempilla esetében nem a dimenziót jelzi, sem semmi effélét, hanem egy bizonyos technikát, amivel készül. :) A lényeg, hogy nem akarok vállalkozóit váltani, mert az baromi sok befizetéssel jár, ezért keresek más megoldást. Erre tud valaki valami hasznos ötletet?

efi99 # 2015.02.09. 13:44

Öttalálatos lottónyeremény átszámolása naponta megfelel a definíciónak.

ius latratus # 2015.02.09. 13:34

A jó öreg V8-asok még mindig dübörögni fognak, amikor a három hengeres (iszonyú még leírnom is: három henger), ezer köbcentis kávédaráló a hibbant gazdáját a sírba viszi.
Na, csak ennyi jutott eszembe a 4D-ről.
:)

ius latratus # 2015.02.09. 13:26

Off

Kezd tébollyá válni a lét... :)

On

Sherlock # 2015.02.09. 13:14

Off

Már 4D-s is van :D

On

Szempilla: TEÁOR 9602 - Fodrászat, szépségápolás. A fizikai közérzetet javító szolgáltatás az a masszázs, szoli, stb. Kell az ev.

ius latratus # 2015.02.09. 12:25

Off

3D-s szempilla építés? Hát nem minden szempilla három dimenziós?
Lehet építeni (milyen hülye szó ez ide) 2D-s szempillát? Az simán rajz.

Ön

Amúgy a masszázs még csak-csak fizikai közérzetet javít, de a szempilla mátrixos dimenziókba történő felvitelét már -személy szerint - nem tartom annak.

krisztikriszti # 2015.02.09. 11:51

Mi tartozik ebbe bele? Konkrétan 3D szempilla építés, és frissítő masszázzsal szeretnék foglalkozni, ezek ide tartoznak-e, illetve magánszemélyként végezhetem -e ezeket, a nélkül, hogy vállalkozót váltanék ki?