áruhitelhez kapott hitelkártya


Kovács_Béla_Sándor # 2016.04.07. 05:31

Az ilyen hitelek éves kamata akár 40-50% is lehet.

pappcs # 2016.04.06. 21:37

Új hűtőt 200 ezerért ráadásul hitelre?
Na a magadfajták miatt kánaán ez az ország a zsidó bankosoknak! Luxuskamatra minden!
Minek kell új hűtőt venni? egy 10-15 éves gépet is fel lehet újítani és sokkal jobb lesz mint az új! Ráadásul ezek már R600 gázzal töltöttek, ami nem más mint izobután, kb. ugyan az ami az öngyújtókban is, tehát a legkisebb szivárgásra is robban! Márpedig szivárogni fog, mert manapság a fémcsöveket is gyengébb anyagból csináják mint régebben! Csak gratulálni tudok az egészhez... Hitelre mindent... Szép...

limma # 2016.04.06. 21:18

N-nem küldenek havi számlaértesítőt?

anyuka07 # 2016.03.24. 06:13

Tisztelt Szakértők!

Az alábbi ügyben szeretnék segítséget, tájékoztatást kapni. Vettem egy hűtőt Cetelem áruhitelre 200.000.- Ft-ért. Ehhez automatikusan kaptam egy hitelkártyát, amihez sajnos hozzá is nyúltam. Előtte felhívtam a bankot, hogy mennyi pénzből gazdálkodhatok a kártyával,azt mondták 180.000.- Ft.A hűtő részlete már rég letelt, a hitelkártyát is fizetem rendszeresen. Szerettem volna kiegyenlíteni a fennálló tartozást, ezért felhívtam a bankot, hogy pontosan mennyi összeget kellene befizetnem, erre közölték, hogy 368.000.- Ft-ot. Nem értem, hogy ha már kifizettem a 200.000
  • et, és soha volt a kártyán ennyi pénz, akkor hogy lehet ilyen magas a visszafizetendő összeg?? A már kifizetett hűtő után is fizetek még? Összevonták a két összeget? Nem zárult le a hűtőhitel?? A bank csak a magáét hajtja, nem ad konkrét választ, én pedig nem értem...

Tudnátok segíteni megérteni?

Előre is nagyon szépen köszönöm!!