26 évesen


Burn Out # 2017.05.21. 16:44

akko' újra:

ellátás (értsd: pénz, segély, money, támogatás, zseton stb.) vélelmezhetően nem jár, mert gondolom szolgálati (jogosultsági) idővel nem rendelkezel.

bejelentkezhetsz

tamaris # 2017.05.21. 16:12

Tisztelt Ügyvéd úr! Akkor jelentkezhetem a munkanélküli központban álláskeresőként? Akkor a tb fizetve lesz? Jár e valami támogatás amig nincs munkám? Köszönettel

Burn Out # 2017.05.21. 16:09

a lakó- vagy tartózkodási helyed szerinti járási hivatalban - ha rászoruló vagy - lehet, hogy tudod kérelmezni az egészségügyi szolgáltatásra való jogosultság megállapítását. ha megállapítják, akkor nem kell járulékot fizetned.

(lehet, hogy a kormányablakban is lehet intézni)

ellátás vélelmezhetően nem jár, mert gondolom szolgálati (jogosultsági) idővel nem rendelkezel.

nonolet # 2017.05.21. 15:53

Mivel (vélhetőn) nem vagy "biztosított" >> kell fizetni.

A neve: Egészségügyi szolgáltatási járulék
Havi 7110 Ft most éppen.

http://www.neak.gov.hu/…rulekfizetes

tamaris # 2017.05.21. 15:42

Tisztelt Ügyvéd úr!Akérdésem az lenne hogy 26.évemet töltöm. Most SZIE-n vagyok levelezős hallgató.Nappali képzésről jelentkeztem át,közben volt egy passziv félévem. Most próbálok munkát keresni de még nem jött össze. Szeretném megtudni hogy most milyen járulékot kell fizetnem/tb/és melyik időszakra.Illetve kell e regisztrálnom munkanélküliként és jár-e valami támogatás vagy segély a részemre. Válaszát köszönöm