nemzetközi internet keresk. csalóba futva mit tegyek???


kakukmadar # 2016.03.24. 12:31

Az E-bay nevű oldalon keresztül licittel 14k-os aranygyűrűket nyertem gyémántokkal,drágakövekkel. Mint kiderült a sok eladótól való rendelésem mind egy szingapuri cégtől jönnek,ami sok ékszerbe benyomtatja,hogy 14 KT., na és az eladók,hogy utánanéztem,véletlenül,,mind Kanadában vannak bejegyezve.Minden hamisítvány.Az E-bay pedig,mint utólag megnéztem a - értékeléseknél tudott róla,hogy a reklamálók ,,fake,, bejegyzést tettek,mégis engedte őket tovább kereskedni. Sőt az E-bay lehetővé tette,hogy ezek az eladók titkosíthassák a - értékelés magyarázatát,így egy vevő sem olvashatja el miért - az értékelés.Miért nem vizsgálták meg,és zárták ki az eladókat az E-bay-ről????
Sajnos nincs semmim,és nem maradt semmim,mert acsaládi ékszereimet eladtam,hogy végre a lehetőség által lakást,és egyebeket vásárolhassak.Tudom,hogy rendőrségre kell mennem,de mivel nemzetközi az ügy...melyikre menjek,nem tudom. Ezekután teljes kártérítést akarok,amibe az elmaradt hasznot is követelem. Ügyvédre nem tellik. Hova forduljak,hiszen az elkövetők címe,neve is kell a bíróságnak.Kérem segítsenek,nem voltsemmim csak a családi ékszerek,és most már az sincs.Hogyan kezdjem????