Gyermekek után járó pótszabadság


Kovács_Béla_Sándor # 2019.06.03. 18:09

A munkavállaló hét nap szabadsággal rendelkezik saját maga, a többit a munkáltató adja ki. Ez az összes szabadságra vonatkozik, a pótszabadságok nem képeznek kivételt.

anka # 2019.06.03. 17:39

Kedves Kovács_Béla_Sándor!
Köszönöm a választ!
Sajnos, csak részben értem. Van egy olyan időpont amikor csak pótszabadság igénybevételével tudom megoldani a gyermekem hazahozatalát az iskolából, ahol röviditett tanítás lesz. Úgy tudom, hogy a munkáltatónak nincs mérlegelési joga a gyermek után járó pótszabadság kiadásánál. Jól tudom?

Kovács_Béla_Sándor # 2019.06.03. 16:21

Az indoklás helytelen, az intézkedés jogszerű.

anka # 2019.06.03. 16:11

Tisztelt fórumozók!
Kérdésem a következő:
Megteheti-e a munkáltató, hogy kötelez a gyermek után járó pótszabadság felének kivételére a naptári év első felében?
Tanár vagyok, két gyerekem van. Eddig egy napot vettem ki, és felszólítottak, hogy vegyek ki még egyet, lehetőleg nem tanítási napon, különben kiírják nekem július elsejére kötelezően a szabadságnapot. Az indolklás az, hogy részarányosn KELL kivenni a napokat, hogy ne maradjon túl sok a szeptember-december időszakra.
Ha valaki tud erre vonatkozó jogszabályt vagy annak alkalmazására vonatkozó hivatalos forrást, megköszönném... Én azt mondtam, hogy adják ki egy értekezlet napján akkor, ha már muszáj, de azt sem akarják. Pedig akkor tanítási órám sincs.
Előre is köszönöm a választ!

musician # 2015.02.13. 09:32

A gyermekek után járó pótszabadság a a bejelentést követően azonnal kivehető, vagy 15 napos előzetes bejelentést követően vehető csak ki ? A munkaadó ragaszkadik a 15 napos előzetes bejelentési kötelezettséghez, viszont így nem tudom igénybe venni, ha valóban szükségem van rá.


A gyermekek után járó pótszabadság igénylését is 15 nappal a kivétel el?tt be kell jelenteni a munkáltató részére, vagy a bejelentést követ?en

Tomzon # 2015.01.27. 09:36

Bizony Kelvin, ez így lenne igazságos!
De mint tudjuk a jog és az igazság nem ugyanaz.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.01.26. 19:46

A következő az lesz, hogy ő abban az évi 155 napban a saját háztartásában neveli a gyereket, így akkor szerinte jár neki a pótszabadság. :)

Lyonee # 2015.01.26. 19:39

MT

294. § (1) E törvény alkalmazásában

gyermek: a családok támogatására vonatkozó szabályok szerinti saját háztartásban nevelt vagy gondozott gyermek; fogyatékos gyermek: az a gyermek, akire tekintettel a családok támogatásáról szóló törvény szerinti magasabb összegű családi pótlék került megállapításra,

Inka001 # 2015.01.26. 15:59

Tavaly velem egy olyan nyilatkozatot akartak a munkahelyen aláíratni a pótszabadsággal kapcsolatban, hogy egy háztartásban lakom a gyerekemmel. Mivel ez nem valósul meg, így nem is kaptam pótszabit. Azt nem tudom,h változott-e ez idénre.

Tomzon # 2015.01.24. 16:04

Jár-e pótszabadság az elvált apának, ha nem nála vannak elhelyezve a gyerekek?
Láthatás nagyjából a szokásos: 2 hetente hétvégén, + iskolai szünidők fele+egy hétköznapi nap a héten+ ünnepek másnapja.
Ez évi kb 155 nap.
A jogszabály arra utal, hogy annak jár, akinél életvitelszerűen élnek a gyerekek.
Nos velem is életvitelszerűen élnek az év 365 napjából 155 napot.
Van-e időbeli (éves szinten meghatározott) korlátja az életvitelszerű együttélésnek?

Sammrita # 2015.01.22. 16:12

Szerintem jár, a jogszabály ugyanis nem írja elő az együttélést (de még a kapcsolattartás mértékét sem), csupán a tényt, hogy megfelelő korú gyermeked van.

ferike75 # 2015.01.21. 16:34

szép napot
Az lenne kérdésem, hogy jár-e pótszabadság elvált szülőnek 2015-ben, ha nem élek egy háztartásban, de tartom napi szinten a kapcsolatot a fiammal?
Köszönöm.

zsbalogh76 # 2015.01.16. 10:33

Kedves Szakértők!

Az lenne kérdésem, hogy jár-e pótszabadság elvált szülőnek 2015-ben, ha nem élek egy háztartásban, de tartom napi szinten a kapcsolatot a lányommal?
Köszönöm.

ironma # 2013.01.06. 09:08

T.Cím!

Pótszabadság igénylésnél a fogyatékkal élő gyermek után még jár plusz nap (ok) .Ez érvényes tartós beteg gyermek után is?

ironma # 2013.01.04. 16:09

T.Cím!

Tartós beteg -vagy és - fogyatékkal élő gyerek
után jár még plusz pótszabadság ?
Nyomtatványon csak a fogyatékoságot kell jelölni?

galnebaloghmoni # 2012.09.29. 12:17

Szeretnék, segítséget kérni, hogy tgys és gyed alatt jár e a pótszabadság 3 gyerek után. Sürgős lenne. Ha esetleg valami törvényt is tudna amivel bizonyítani tudom nagyon megköszönném.Köszönöm.

Een001 # 2012.02.16. 11:41

Az idén júliusban születendő gyermekem után mikortól lehet igénybe venni a pótszabadságot.

Már most leadható a nyilatkozat vagy csak a születés után?

Kovács_Béla_Sándor # 2012.02.06. 18:55

Igen.

tímea78 # 2012.02.06. 18:37

Üdvözlet!

Tehát ha egy kapcsolatban született egy gyermek ahol a pár soha nem élt együtt nem voltak élettársak közös háztartásban sem éltek az apának "csak" a nevén van a gyermek és sajnos nem is érdekli a gyereke mert fizeti a gyerektartást ha kedve van és sokszor hónapokig sem látogatja akkor is igényelheti és jár is a gyerek utáni pótszabadság?

pazs # 2012.02.01. 14:45

Én mondjuk azt sem értettem, hogy egy ilyen egyértelműen fogalmazott jogszabályi rendelkezés esetén hogy lehetnek egyáltalán kételyek. De mostanában az ember csak úgy kapkodja a fejét, ahogy változnak a jogszabályok és ezért nagy a bizonytalanság az értelmezésben.

buszgyuri # 2012.02.01. 14:25

Pontosan erről van szó, hogyan lehet a kételyeket eloszlatni? A munkáltatók váltig állítják a saját verziójukat. Sokat segítene ilyen esetekben egy hivatalos állásfoglalás.

pazs # 2012.02.01. 14:02

De nem te vagy az egyetlen, nálunk például a jogi osztálynak fél napjába került meggyőzni a HR-t és a bérszámfejtőt és végül a nem túl jogias "de a minisztérium is ezt mondta telefonon" érv volt a nyerő :)

buszgyuri # 2012.02.01. 13:53

Köszönöm :)

Kovács_Béla_Sándor # 2012.02.01. 13:39

Túl.

buszgyuri # 2012.02.01. 13:36

Nem akarok kukacoskodni, (én is a munkavállaló-barát megoldással értek egyet) de szerintetek miért következik egyenesen a jogszabályhelyből [Munka tv. 132.§ (2)], hogy mindkét szülő fejenként veheti igénybe a pótszabadságot?
A korábbi szabályozás annyiban módosult, hogy nem kell tekintettel lenni arra, hogy melyik szülő vállal nagyobb részt a gyereknevelésből, ill. hogy egyedül neveli a gyereket.
A hatályos szabályozással megegyezik a júliustól hatályos új Munkatv. 118.§, ennek indokolása azt mondja, hogy az új törvény "megőrzi a gyermekek után járó pótszabadságot, új elem, hogy ennek igénybevételére mindkét szülő jogosult".
Az indokolás kissé dodonai, ezt úgy is lehet értelmezni, hogy már az is igénybe veheti, aki pl. kisebb részt vállal a nevelésben. De az nem következik, hogy pl. két gyereknél mindegyik szülő 4-4 napot igénybe vehet. (Pedig remélhetőleg ez volt a cél.)
Vagy túldimenzionálom a dolgot, szerintetek egyértelmű ez az utóbbi álláspont a jogszabályban?