Szerelem de fura


Deserter # 2018.09.06. 00:00

Szép napot!

A kérdésem a következő.....

30 éves vagyok.Van egy fiatalabb barátnőm 17 éves.
együtt vagyunk jóban rosszban már 1 éve.
Neki Nevelő apja van és Édesanyja akik nem házasok
Anyuka ismer elfogad...Nevelőapa eléggé nehéz eset ezért neki csak most lett elmondva hogy én vagyok...
azóta hatalmas nagy családi botrány van...Fenyegetőzik...
A lány már így is félve járt haza korábbi dolgok miatt ( nevelőapa molesztálni próbálta...(szerencsére nem teljesen tettlegességig)nővérét fizikálisan bántalmazta)ez miatt már pszichológushoz is jár (mivel még ráadásul fiatal kora óta Cukor beteg is ezért kötelezték de így még jobban figyelnek rá)
Szóval kérdésem az lenne hogy én mint aggódó fél mit tudok tenni az ügy érdekében?Anyuka nem mer lépni mert fél...A lány rettegve él...nem tud aludni..nem nagyon tud enni ami a betegsége miatt eléggé nem tesz jót fizikálisan...Sajnos kézzelfogható bizonyítékok nincsenek...(felvételek stb...) Ez ellen lehet valahogy tenni?
Második kérdés....Nevelőapuka persze engem is fenyeget...
Ellenem mit tud tenni? mert rendőrségre akar menni feljelenteni...meg mindent meg akar tenni hogy én véletlenül se legyek a lány közelében....Nem féltem magam majd valahogy megoldom de mégis érdekel...
Elsősorban a lányra vonatkozó dolgok érdekelnének!!
előre is köszönöm a választ!

U.I.: Tudom hagyjam ott...nem hozzám való...ezt halhattam már elégszer...de ebben a nehéz helyzetben akkor sem hagyhatnám ott ha nem a barátnőm lenne így meg mégannyira sem....