bolhapiac


mizsuka # 2015.10.22. 17:39

köszönöm!

Rexor # 2015.10.21. 15:56

A polgármesteri hivatalban kérdezd meg a feltételeket. Ezt általában helyi rendeletek szabályozzák.

mizsuka # 2015.10.21. 15:54

Hát ezek szerint senki nem tud érdemben segíteni ebben a témában!
Sajnos!

mizsuka # 2015.10.06. 20:10

Hát Én 100ft-os hely pénzre gondoltam és aztán majd amikor jól beindulna hogy sokan vannak akkor kicsivel több esetleg!

Bea1 # 2015.10.06. 16:28

konkrétan mi lenne a nyereséged? szerintem ezt bérbeadással tudnád megoldani.

mizsuka # 2015.10.06. 16:21

Nem tudom mit értsek a nonprofit módon?
(szeretnék valamicskét keresni azért rajta, amiért pl. összetakarítok az emberek után, vagy ilyesmi!)

Bea1 # 2015.10.05. 19:00

ezt nonprofit módon gondolta?

mizsuka # 2015.10.05. 15:59

Nem teljesen így gondoltam hogy kiadnám, hanem bolhapiacot szervezni rajta.
Több településen már havi rendszerességgel rendeznek ilyet, ahol mindenki saját (gyerek holmikat vagy más otthon már nem kell holmikat ) árulnak! Mint a garázs vásár.
De más településeken közterületen van szervezve helypénzt szednek az árusoktól de nagyon jól mennek ezek a dolgok én is voltam ilyen helyen árulni a gyerekei kinőtt ruháit!
Ezt szeretném most itthon helyben valahogy megvalósítani csak nem tudom hogy kellene hozzá kezdeni!

Bea1 # 2015.10.04. 10:24

ki akarja adni a telkét piacosoknak?

mizsuka # 2015.10.04. 09:51

Kedves Mindenki!
Aki kicsit jártas az alább leírt ilyen ügyekben, kérem segítsen tanácsával!
Kis városban lakom és szeretnék kialakítani a településen kívül levő (férjem nevén lévő)ingatlanunkon egy bolhapiacot! Havi rendszerességgel, mint már láttam és halottam milyen jól működnek több településeken hasonló piacok.
Van rajta ingatlan és elég nagy területű körbe kerített telek. Van villany és víz is, tehát még akár a WC is megoldható!
Kérdésem arra vonatkozna, hogy milyen módja,lehetősége és esetleg bejelentési kötelezettségei vannak, az ilyen célú terveknek?
Persze szeretném is ha valamicske pénzt is hozna ez a dolog, mert gondolom a terület tisztán tartása elmaradhatatlan lenne, ha ilyen jellegű forgalom lenne ott!
Előre is köszönöm a segítségeket!