Perelhúzódás


janos552 # 2017.04.29. 15:10

Mivel nem mindenki ügyvéd..hibát követhet el,jóhiszemüleg jártam el,de ezért legyek totálisan kisemmizve?Furcsa ez a magyar jog

Burn Out # 2017.04.28. 09:46

talán nem kellett volna bírósági eljárást indítanod megalapozatlan keresettel. miért szeretnél további kiadásokat magadnak?

nagyon sok ügyben már, ahogy az ügyfél elmondja az ügyét, látszik, hogy 100 %-ban pervesztes lesz az ügy, erről sok esetben hiába tájékoztatod az ügyfelet. az ügyfél az ügy ura, ő kérelmez, ha eljárást indítottál és újabb és újabb indítványokat tettél, akkor elsősorban te vagy a hibás. pereld be saját magad a bíró helyett.

janos552 # 2017.04.28. 07:51

Sajnos 1 fokon elvesztettem a pert..,biró Úr azt mondta már az első tárgyaláson is elutasithatta volna keresetem,de akkor miért tartott 5 évig?Mit tegyek?Anyagi károm jelentős.Biró ellen kereset?Nemzetközi birósághoz csak jogerős itéletettel mehetek.Kérném segitségetek,esetleg ebben járatos ügyvéd segitségét. Köszönöm.

Immaculata # 2017.04.02. 16:18

Ésetleg nemzetközi biróság?

Panaszt lehet tenni a bíróság elnökénél, és a jogerős ítélet után lehet menni az Emberi Jogok Európai Bíróságához.

janos552 # 2017.02.26. 09:29

NAPRAKÉSZhírekrendezvényekpublikációkinterjúkarcképcsarnokhírlevélrssfacebookSZOLGÁLTATÁSOKügyvédi szaknévsorügyfél keres ügyvédetállásbörzekonferenciákfórumOptijus — törvénytárszakkönyvekogyk hírlevéljogi szakképzésekADATTÁR1 százalékjogi folyóiratokhír archívumiratmintákkeresőközérdekű adatoklinkgyűjteménytémakörökMELLÉKLETEKadatvédelemBalogh Zsolt György blogjafelsőoktatási jogip-it blogjogi szaknyelvi blogmédiajogmunkajogmunkáltatói blogsportjogsubpoenaversenyjoge-cégeljárássuccessioRÓLUNKimpresszumpartnereinkmédiaajánlatfelhasználási feltételekabout us…

beállítások janos552 állásajánlat álláskereső publikáció rendezvény kilépés

 KERESÉS

Fórum → segítségkérésrégebbi elöl     új hozzászólásüzenet:

felhívás...

Tisztelt Fórumozó,

Egyes kérdések Fórumunkon való gyakori ismétlődése, a többszöri kérdésfeltevések zavarják a Fórum működését, megnehezítik a segítőkész Fórumozók számára a válaszadást.

Fentiek elkerülése érdekében kérjük, kérdése, problémája felvetését megelőzően győződjön meg arról, hogy az adott kérdés szerepel-e az eddigi hozzászólások között (a fórum keresőtitt találja)

Kérjük, hogy kérdését - a tartalmának megfelelő téma kiválasztását követően - csak egyszer, egy topicban tegye fel. Amennyiben az nem tartozik szervesen a Fórumunkon már szereplő egyik témához sem, nyisson új témát.

A Fórum rendjének zavarása, jelen felhívás, illetve a Fórum szabályzat (moderálási elvek) figyelmen kívül hagyása esetén a szabályszegő összes hozzászólását töröljük.

A fórumtagok nem minden esetben jogvégzett szakemberek. Amennyiben jogi tanácsadót, jogi képviselőt keres, használja a Jogi Fórum Ügyvédi Szaknévsorát. Ügyvédek számára megkereséseket közvetlenül az "Ügyfél keres ügyvédet" oldalon küldhet.

Megértését köszönjük!

Jogi Fórum szerkesztősége

x bezárás

  

Ítéltőtábla döntést - link?

janos552#e-mailJelentem!2017.02.26. 08:26

Szépnapot érdeklödnék mennyi az az ésszerű idő,ami a biróságot kötelezi itélethirdetésre?Ügyemben 5 éve nem történt semmi..4 éve semmiféle beadvány nem született évente 4 tárgyalás....piszkosul nem értem.Pártfogó ügyvédem sem.Egy birónak ekkora hatalma van?Ésetleg nemzetközi biróság?