Viber üzenetért feljelentés?


nanemaaa # 2017.03.22. 14:36

Megnéztem a telefonkönyvemben, "magán telefonszám" nevű ismerősöm nincs, így én ezeket alapból nem szoktam felvenni. Szerintem, ha hivatalos helyről hívnak, valamilyen telefonszám biztosan lesz. Legfeljebb nem valós lesz, de lesz. ;)

Csilla0616 # 2017.03.22. 09:02

Köszönöm a válaszokat.
Az előbb megint volt egy nem fogadott hívásom privát számról, persze pont akkor, amikor nem figyelek. Most megint kezdek aggódni... Bár furcsa tényleg, hogy 11 napja nem hívott a nő, pedig azt mondta, hogy hamarosan újra hív.

nanemaaa # 2017.03.17. 07:57

Biztos, hogy kamu volt a telefon. Ügyintézés biztosan nincs hétvégén. Meg elég bugyuta is a dolog ahhoz. megmondod, hogy véletlenül elütötted a billentyűn mert amit írtál az "durva". ;)
Ha meg a másikat a szomszéd magára vette csak azért tehette, mert azt hitte, hogy valahonnan ismered.

OFF

  • Apukám, engem a buliban lekurváztak!
  • Máskor ne menj olyan helyre, ahol ismernek!

ON

Csilla0616 # 2017.03.16. 11:44

Tanultam az esetből, az biztos, ha poén volt, ha nem!

Az az érdekes nekem, hogy szombaton jött a telefon az első kora reggel, a második délután (privát számról). Furcsa, hogy ilyen kis apróságokkal foglalkoznak a rendőrségen HÉTVÉGÉN? A nő azt mondta, hogy majd úgyis hív még, hála az égnek, azóta semmi...
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy valakinek ez a legnagyobb gondja, hogy ezért rendőrségre szaladgáljon, meg bíróságra, ügyvédet fizetni, stb. De majd kiderül..

Csilla0616 # 2017.03.11. 13:28

Az imént kaptam a telefont a rendőrségről..
Mert mérgemben valakinek azt mertem írni, hogy "kurva".
Lehet ebből per? Vagy büntetés? Ha igen, mi?