Elveszett cica


Egyjogász # 2017.04.11. 06:11

Na meglett a macsek? Vagy legalább keresi már az NBH?

Egyjogász # 2017.04.09. 20:24

A Jogi Fórumot ideje átkeresztelni Cica Fórummá!!!!

Burn Out # 2017.04.09. 18:04

nem sikerült az összeszoktatás :(

wers # 2017.04.09. 17:24

meg kellett volna etetni a kutyát

na ilyent csak az tud irni, akinek még nem volt kutyája. Nekem az összes oszkárdij jelöltes lenne a "éhező kutya" nagyjelenetre

Zoltanuss # 2017.04.09. 14:56

de a gondolattól, hogy mit ettem egy kicsit rosszul lettem.

büfés beszámolója.

Nos valamikor régen volt egy kedves vidéki kollégám. Ő mesélte, hogy reggelente a korábbi munkahelyén a munkakezdés után fél- egy órával ment a műhelybe és a kikészített otthonról hozott kaját a két kolléga nője rendszeresen befalta.
Amúgy galambászott az illető, tehát nem volt nagy barátja a macskáknak.

Egyszer horogra akadt egy macsek.... a sorsa a halál lett.
Megnyúzta és a húsából jóféle paprikást készített. Másnap bevitte és előkészítette a kaját. Szólt a telefon, hogy megint a műhelybe kell menni valami probléma miatt.
Jó egy óra múlva visszajött és látta a kaja sehol. Nem csinált semmit csak a véres macskabőrt kitette az asztalára.
Erre a két kolléga nő felpattan, futásközben kidobták a taccsot amig a mosdóba értek !!

szakvizsga2015 # 2017.04.09. 14:12

Meg kelett volna etetni a kutyát, akkor nem fanyalodik a macskára.

Egyjogász # 2017.04.09. 13:53

Egy hirdetésből:

Kóbor macskát veszek 200 Ft/db áron.
Ugyanott házi kolbász olcsón eladó.

:))

Burn Out # 2017.04.09. 09:19

sok itthon a fűszer, a szomszédnak meg van macskája :) gondoltam grillezek egyet délután :)

ius latratus # 2017.04.09. 09:11

Burn Out

Tán' még megvan a macska, hogy így érdekel a fűszerezése? Eltetted, mi?
:))

Burn Out # 2017.04.09. 08:52

a macskát mivel kell fűszerezni? van hozzá valami spec keverék? oregánó, kakukkfű, kömény?

Burn Out # 2017.04.09. 06:29

miau-miau elraboltak miauuu, váltságdíjat akarnak miauuu

pappcs # 2017.04.09. 06:15

A kínai lopta el, ráadásul anyagi haszonszerzés érdekében. A macska értéke szabálysértés, de a kínai legalább három macskát biztosan ellopott az meg már üzletszerű! Főleg, hogy utána rántva vagy sütve, esetleg levest főzve belőle eladja! :)

Egyjogász # 2017.04.09. 05:52

Szerintem is ez a legértelmesebb topic itt mostanában!

Miért, mi kellene? A mostanában itt túltengő

"250-nel mentem a belvárosban, de én nem is voltam ott! Hogyan tudom rákenni a 90-es éves nagymuterre, amit nem is csináltam?",
a "Rokihelyre parkoltam, de a felfestésről azt hittem, egy randa művészeti alkotás, csak el akartam takarni!
És én fizessek? Fizessenek a gazdagok!",
"A hangos a szomszéd, mit tehetek?",
"Aki az előző topicot nyitotta, az meg büdös! Kinyalhatja! A zajos szomszéd."
"Szétbasztam a gázórát, de mocsok az EON!" ,
"Tartozok, a hitelező meg kéri a pénzét. Mit tehetek? Mit képzel az a mocsok, nehogymá fizessek!"
"Minden jogász egy mocsok állat! Olvassunk be a köcsög ügyvédeknek! És az egész jogrendszer is fos!"

jellegű topicokat már meg sem nyitom.

Szóval kéretik nem poénkodni a kérdezővel, a rendőrség meg a Gepárd és a Kaptár Csoport mintájára igenis hozza létre a CIRMI Csoportot az elveszett macsekek felkutatására!

pappcs # 2017.04.09. 05:05

Majd Veszprémi Lindát ráállítják, volt már rá példa, na elő is húzott egy hullát természetesen macskakeresés közbe! :D

wers # 2017.04.08. 22:26

na végre egy topik, aminek értelme is van :))) na jó, a többinek is.
A kutyák és én, szerintem jól megértjük egymást. Na jó, mikor 9 db volt otthon, az nekem is sok volt. Dehogyis, imádtam minegyiket. A cicák, na az nem, főként, hogy allergiás bizém van a szőrüktől, csak ők ezt nem tudják.

Burn Out # 2017.04.08. 20:10

Derrick:

Persze, hogy van értelme feljelentést tenni. Látom magam előtt, ahogy egy egész rendőrkapitányság keresi Mici cicát. Le van szarva, hogy közben időseket rabolnak ki, közlekedési baleseteknél kellene helyszínelni, vagy egyéb ügyekben kellene intézkedni. Mici cica ennél sokkal fontosabb.

Burn Out # 2017.04.08. 20:08

ius latratus: szerintem előre kitervelten és aljas indokból tette.

alfateam # 2017.04.08. 19:12

Akkor tulajdonképpen mi a jogi problémád ?!

Derrick # 2017.04.08. 19:08

alfateam, a látnokon és asztrológuson már túl vagyok. Sokat segítettek. Egymástól függetlenül mindhárom ugyanazt mondta.
Ja és egyik se kért pénzt!

ius latratus # 2017.04.08. 18:13

Ha a jogos védelem kereteit nem lépte át a blöki, akkor kár volt ivartalanítani, -felülvizsgálati eljárás járna neki...Bár, ez már ítélt dolog.
Pedig lehet a macskád éjszaka, csoportosan támadt. Elhamarkodtad, na.
:)

Burn Out # 2017.04.08. 17:44

tavaly előtt a kutyám elkapta és megölte a macskámat. tehetek-e feljelentést? mennyi az elévülési ideje? milyen büntetést kaphat a kutyám?

a kutyát nem bánthatom, mert jogai vannak. mondjuk ivartalanítottam utána. ez elég büntetés?

:)))))

Burn Out # 2017.04.08. 17:34

a feljelentéssel remélem csak vicceltél...

új cicára gondoltál?

alfateam # 2017.04.08. 17:31

Mit tudnék tenni?
A hagyományos keresés nem vezetett sehova

Fordulj egy látnokhoz az biztosan segít.

Derrick # 2017.04.08. 17:03

Sziasztok!

Naivnak tűnhet a kérdésem, de egy elveszett cica esetén mit lehet tenni? Van értelme feljelentést tenni?
Fajtiszta cicáról van szó, de nincs nagy anyagi értéke, csak kb. 5 ezer ft. Viszont papírokkal és fotókkal tudom bizonyítani, hogy az évek során legalább 100 ezret költöttem rá (ivartalanítás és egyéb állatorvosi költségek stb.)
Mit tudnék tenni?
A hagyományos keresés nem vezetett sehova.