Ügyvédnél eltűnt cég eladási papírok


Gabesz1984 # 2018.01.08. 23:21

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Még 2014 alapítottam egy céget egy üzlet társammal és az édesanyjával , majd néhány hónappal később, amikor anyagi gondoljak lettek megvásásátoltam a cégben az üzlet társam tulajdonrészét, így 76%-Om lett. Majd 2015-Ben a tudtom nélkül vissza írta a 25 % át amit megvettem + megtette magát ügyvezetőnek, amit egy ügyvéd ellen jegyzett neki.
Majd 2015 év végén a maradék 51%-ot már nem a saját nevére, hanem egy akkor nálam alkalmi munkán dolgozó 19 éves kisfiú nevére íratta, akivel igen jóban lettek.
Feljelentést tettem a rendőrségen többszörös közokirat hamisítás miatt, amiben már 2 éve folyik nyomozás. Most jutottak oda ennyi idő után, hogy az ügyvédtől az adásvételi dokumontumok eredeti példányát lefoglalják, viszont ezt a rendőrségnek nem adta át azt nyilatkozta elköverte és nincs meg.
Ilyenkor mit lehet tenni mivel, ami a cégbíróságon a rendszerben van az csak egy szkennelt másolat.
Remélem tud valaki valami jó tanáccsal szolgálni, mert az aki így kicsalta egy élet munkáját azóta is az én cégem vezetni

Előre is köszönöm, annak aki tud segíteni.