Ovis megfélemlítés


nonolet # 2018.02.21. 17:00

mizsuka

És akkor mi van, ha felhívja a figyelmet?
És ha jelenti, mert ez a dolga, akkor mi van?!

Az is egy korlátolt hülye, aki ezen felhúzza magát.

tudatlan3 # 2018.02.21. 16:06

alfateam

Én most csinálom végig az iskolaérettségit a gyerköccel.
ha lövésed sincs akkor ne hülyíts senkit se...vagy is magadat ...

Vadsuhanc # 2018.02.21. 15:50

Rexor +1

Vadsuhanc # 2018.02.21. 15:49

Egyszerúen írásban kérd meg tőle, hogy milyen törvény alapján akarja jelenteni az esetet. Egy szülői értekezlet elmulasztása még nem feltételezi jelenti azt, hogy Te mint szülö a gyermekeddel kapcsolatos kötelezettségednek nem akarsz eleget tenni.

Mondom pontos törvényhelyet kérj a kedves óvónéni intézkedésének alapjául szolgáló intézkedés vonatkozásában.

Az egész egy nagy baromság. Milyen törvény írja ezt elő? Lehet van ilyen, de nem hiszem egy elmulasztott szülői értekezletre vonatkozik.

Rexor # 2018.02.21. 15:47

Szerintem nem kell ezt túlpörögni. Jelezze, ha akarja, Ti is meg tudjátok indokolni, hogy miért nem tudtatok menni, ezzel le is lehet zárni a történetet.

mizsuka # 2018.02.21. 15:36

Eddig még mindig eltudtam menni a szülőire csak most jött úgy össze hogy nem sikerült megoldanom. A férjemnek is dolgoznia kellett nekem pedig a 18 éves középiskolás lányom szülői értekezletére kellett mennem mert azt tartottam fontosabbnak az óvodaival szemben.
De felajánlottam, hogy a lányom ott lenne a szülőin és meghallgatná aztán itthon közösen megbeszélnénk a hallottakat , természetesen akkor a kisfiam is ott tartózkodott volna a szülőin de ettől teljesen elzárkózott mondván gyermekek nem tartózkodhatnak a szülői értekezleten!
Az én kötelességemet pedig nem kellene neki így tudatnia szerintem mert minden nap találkozunk vagy délelőtt vagy délután de akár naponta kétszer is ha úgy jön ki!

alfateam # 2018.02.21. 15:27

Szerintem ez az 'ovonő'túl tolta a biciglijét.

No, megvan a magad véleménye csak itt szeretted volna közzétenni... Megtörtént!

Aztán majd rájönne hogy az a dolga hogy énekeljen játszon a gyerekekkel, és meg mossa a fogát stb..

Azt teszi és "csak" tájékoztatni szeretett volna arról, hogy ez hogy megy a gyermekednek akit rábíztál.

tudatlan3 # 2018.02.21. 15:19

Persze azt tudni kellene hogy jársz -e egyáltalán szülöire?Vagy csak most nem tudsz elmenni...

tudatlan3 # 2018.02.21. 15:17

Szerintem ez az 'ovonő'túl tolta a biciglijét.
Először ne tegezzen.Másodszor ha nem megyek el hát nem mentem el.Más dolgom volt.PL:dolgoztam stb.Én letörném a nagy agancsát ennek tudor tódornak...Aztán majd rájönne hogy az a dolga hogy énekeljen játszon a gyerekekkel, és meg mossa a fogát stb...

alfateam # 2018.02.21. 14:48

gyermekjóléti intézményhez való bejelentéssel fenyegetőzik!
Nem fenyegetőzik, tájékoztatott a kötelezettségéről, és felhívta a figyelmedet a Te kötelességedre.

mizsuka # 2018.02.21. 14:43

Erre lennék kíváncsi?

alfateam # 2018.02.21. 14:30

Írhat ilyeneket egy óvónő?
Szerinted?

mizsuka # 2018.02.21. 14:25

Tisztelt Fórumozók!
Olyan problémával és kérdéssel fordulok ide a Fórumozókhoz hogy az óvodánkban szerintem az Óvónőnk már teljes uralmat gyakorol és érdekelne hogy ezt megteheti-e.
A történetem a kis fiam 6 éves, most először nem tudtam menni a szülői értekezletre és ezért az óvónő a gyermekjóléti intézményhez való bejelentéssel fenyegetőzik! A meghívóban ez is szerepel a végén
idézem:"Felhívjuk a figyelmeteket hogy a szülői értekezlet látogatása törvény által megfogalmazott szülői kötelesség, melynek elmulasztása továbbra is jelzésre kerül a gyermekjóléti intézmény felé!"
Írhat ilyeneket egy óvónő?