Ki a felelős, hogy meg szünt a lakcímem?


Burn Out # 2018.07.22. 14:10
  1. ettől még nem lettél hontalan (a hontalan amúgy is mást jelent)

2)csaló sem lettél. amúgy is hiányozna a szándékosság a részedről. (a csaló is mást jelent)
3)nem történt bűncselekmény

wers # 2018.07.22. 13:21

A helyi jegyzőt kell megketesni - jabasolt írásban - hogy rendezze a címeket, majd, ha kell, állítson ki lakcímkártyát.

Agnerzs # 2018.07.22. 11:11

Tisztelt Fórumozók!

1992 óta lakom Szárazdon. 1993- ban Édesanyám is vett egy ingatlant és leköltözött. Az ingatlan amit vett a Kossuth L utca 146 sz viselte. 2012 ben meg örököltem ,be is jelentkeztem a fenti címre. 2016 ban még stimmeltek a házszámok mert a szomszédos házat akkor vették meg és akkor még nem jelentkezett a probléma.A tulaj a Kossuth L utca 147 et vette meg. 3 nappal ezelött a fiamat akartam bejelenteni ,mivel haza költözött. Igy derült fény rá hogy a 146 os házszám nem létezik. Az én ingatlanom 147 lett. A szomszédos ház ami 2 éve még 147 volt ma csak egy helyrajzi szám.Mindezek tükrében én hontalan lettem mivel a lakcím kártyám egy nemlétező címre szól és ha használom /és használtam az elmúlt 2 évben/ még csaló is voltam illetve vagyok.Kinek van hozzá hatalma hogy házszámokat töröljön? Történt e bűncselekmény velem szembe, hogy ilyen helyzetbe hoztak?