Külföldi tartózkodás - lakásomban fivérem lakik


Dr.Attika # 2015.03.06. 11:52
groszfater@gmail.com # 2015.03.06. 11:38

AltGr+é= dollár

Dr.Attika # 2015.03.06. 10:59

Béla! Dora(dollár jel-nem, tudom hol kell beütni a gépen) ettől bűvebb választ érdemel.
Nem létezik ilyen szabály. Valószínűleg az elbirtoklásra gondol Kedves Dóra. Annak minimum 15 év a tartama.
Ügyvédet kell, hogy fogadjon. Ezt nem lehet jogi fórumos tanácsadással elintézni. Hatalmazza meg Dr. Kovács Béla Sándor kollégámat.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.03.06. 08:39

Hülyeség.

Dora$ # 2015.03.05. 22:23

Üdvözletem!

2 kerdesem van:

14 eve elek az USAban, azota nem voltam Magyarorszagon, viszont vasaroltam egy lakast, ami teljes koruen fel lett ujitva. Terhementes, sajat nevem van, de fiverem lakik most benne addig, mig haza nem terek. A lakasban mar tobb mint 5 eve el, szeretnem tudni, hogy valoban van-e olyan jogszabaly, amely szerint ha valaki 5 evnel tovabb el a lakasomban, az kervenyezheti annak onmagara valo Atiratasat??

Orokoltem egy fél lakast, amelyben immaron 4 eve nagybatyam el. Tavolletemben azon kivul, hogy megigerte, hogy kifizeti a ram eso 4.5millio Ft-ot igy megveve tolem a fele reszt, de eddig erre nem kerult sor. Milyen jogi intezkedest kell elinditani, hogy a penze,hez juthassak, illetve, van-e elovasarlasi jogom, ha arverezesre kerul a lakas?
Koszonettel,
Dora$